اخبار

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از غرفه شرکت چند وجهی فولاد لجستیک

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از غرفه شرکت چند وجهی فولاد لجستیک
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران از غرفه شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی بازدید کرد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، در دومین روز از برگزاری هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران، جعفری معاون بهره برداری و بازرگانی راه آهن و نوراله بیرانوند معاون تامین سرمایه و اقتصاد حمل و نقل راه آهن از غرفه نمایشگاهی شرکت چند وجهی فولاد لجستیک بازدید کردند.
قبادی، مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک، ضمن خوش‌ آمدگویی به بازدید کنندگان و با اشاره به اهمیت حمل و نقل ریلی که مورد تاکید ویژه مسئولان کشوری و استانی است، خاطرنشان کرد: از دیرباز همکاری های بسیار تنگاتنگی میان شرکت فولاد لجستیک و راه آهن جمهوری اسلامی ایران بوده است.
وی افزود: با در اختیار داشتن ظرفیت ناوگان ریلی شرکت فولاد لجستیک و همچنین افزایش ظرفیت مواد اولیه فولاد برای ارسال محصول و از سویی تبعات حمل و نقل جاده ای، توجه و اهتمام لازم بر توسعه و گسترش حمل ونقل ریلی یک اصل مهم و ضروری است.
قبادی با اشاره به افزایش نرخ حق دسترسی و لکوموتیو شرکت راه آهن در سال جاری اظهار داشت: این موضوع در کنار افزایش نرخ هزینه تعمیرات واگن های باری، باعث زیان آور شدن شرکت های ریلی خواهد شد و نرخ حمل و نقل ریلی با حمل و نقل جاده ای برابری خواهد کرد.

سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهور اسلامی ایران در این بازدید، اظهار داشت: شرکت راه‌ آهن با عزم و اراده در حمایت از شرکت‌ هایی ریلی، موضوع افزایش نرخ دسترسی و لکوموتیو و همچنین افزایش نرخ هزینه تعمیرات واگن های باری را پیگیری خواهد کرد تا باعث بروز مشکلات در شرکت های ریلی نشود.

632  21

۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ۰۰:۰۰
تعداد بازدید : ۵۲۷
کد خبر : ۹۶۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید