اخبار

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی آغاز به کار کرد

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی آغاز به کار کرد
هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی با رویکرد «صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته» آغاز به کار کرد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی با حضور محسن صالحی نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران، دکتر حسن زمانی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران و سایر مدیران صنعت ریلی به همت راه آهن جمهوری اسلامی ایران ۱۳ الی ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۹ در نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد. 
سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران در مراسم افتتاح هشتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی گفت: راه‌ آهن با عزم و اراده در حمایت از تولید داخل و با راه‌اندازی سامانه جامع رونق و جهش تولید بیش از چهار هزار قطعه که توسط شرکت‌های دانش بنیان داخلی ساخته شده، را در این سامانه بارگذاری کرده و اطلاعات آن را در اختیار عموم مصرف‌کنندگان قرار داده است. 
وی افزود: در این سامانه ۱۴۰۰ قطعه که هنوز وارداتی است با مشخصات کامل بارگذاری شده و در اختیار عموم صنعت گران و شرکت های دانش بنیان‌ قرار داده شده است. ما از تولید کنندگان حمایت معنوی و مادی می‌کنیم تا بتوانند این قطعات را داخل کشور بومی سازی کنند. 
معاون وزیر راه و شهر سازی گفت: اشتیاق تولید کنندگان ریلی برای حضور در این نمایشگاه مصداق تحقق شعار "جهش تولید" در سال جاری است.  
علی قبادی مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در حاشیه این نمایشگاه اظهار داشت: در سال جهش تولید این شرکت علیرغم همه مشکلات که در زمینه‌ های مختلف لجستیکی وجود داشته، توانسته‌ رکوردهای تولید روزانه و ماهانه را به ثبت برساند. 
وی با بیان اینکه امیدواریم روند موفقیت های فعلی در مجموعه فولاد لجستیک ادامه داشته باشد، افزود: تلاش مجموعه بر این است که در حوزه حمل و نقل لجستیکی تا پایان سال رکوردهای حمل سالانه را کسب نموده و افتخاری بر افتخارات مجموعه بیافزاییم. 
قبادی تصریح کرد: یکی از اولویت‌های اصلی شرکت چند وجهی فولاد لجستیک، حمل و نقل مواد اولیه شرکت‌ فولاد خوزستان خواهد بود. 
وی ادامه داد: طرح های توسعه‌ای در شرکت فولاد لجستیک با سرعت و پیشرفت خوبی در حال انجام است و امیدواریم این طرح ها از جمله ساماندهی انجمن صنفی شرکت های شهرستان شادگان در شرکت صنعت فولاد شادگان و افزایش ظرفیت ناوگان حمل و نقل جاده ای که منجر به افزایش بهروری و تامین مواد اولیه فولادی خواهد شد، با موفقیت به پایان برسد.
گزارش خبرنگار ما حاکی است، شرکت چند وجهی فولاد لجستیک از شرکت های تابعه فولاد خوزستان علاوه بر برپایی غرفه در این نمایشگاه، خدمات لجستیکی، تعمیرات و نگهداری خود را در حوزه ریلی به شرکت های داخلی و خارجی تولید کننده قطعات ارائه می دهد و با استفاده از پتانسیل موجود، نقش خود را در حمل و نقل ترکیبی و با در اختیار داشتن ظرفیت ۷ هزار هکتاری در بندر امام خمینی (ره) در تخلیه و حمل نقل مواد صادراتی و وارداتی محصولات فولادی، ایفا می نماید.


23
5

۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ۲۳:۴۵
تعداد بازدید : ۶۴۰
کد خبر : ۹۶۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید