اخبار

قهرمانی دسته ۸۱ کیلوگرم لیگ برتر وزنه‌ برداری به فولاد خوزستان رسید

قهرمانی دسته ۸۱ کیلوگرم لیگ برتر وزنه‌ برداری به فولاد خوزستان رسید
وزنه بردار باشگاه فولاد خوزستان در دسته ۸۱ کیلوگرم مقام ارزشمند قهرمانی کشور را به ارمغان آورد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، رقابت های نهایی لیگ وزنه برداری کشور (چهارشنبه مورخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۹) در دسته های ۷۳، ۸۱ و ۸۹ کیلوگرم ادامه یافت و حسین سلطانی از باشگاه فولاد با رکورد ۱۶۰ کیلوگرم یک ضرب، ۱۸۶ کیلوگرم دوضرب و مجموع ۳۴۶ کیلوگرم موفق شد بالاتر از حریفان خود از ملی حفاری، گهر زمین، نیروی زمینی، عقاب و مناطق نفت خیز، مقام قهرمانی را از آن‌ خود کرد. 
محمدهادی پورحسینی دیگر وزنه بردار باشگاه فولاد در این دسته با رکورد ۱۵۰ یک ضرب، ۱۷۲ دوضرب و مجموع ۳۲۲ کیلوگرم در یک ضرب، دوم و در مجموع پنجم شد.
فولاد خوزستان در روز اول رقابت‌ها سه نماینده داشت که ابتدا در دسته ۶۱ کیلوگرم، یعقوب پشوتنی، علی‌رغم آسیب دیدگی از ناحیه کتف با غیرتی مثال‌زدنی به کار خود ادامه داد و با ۲۱۲ کیلوگرم در مجموع مقام چهارمی و ۶۶ امتیاز را برای فولاد به دست آورد. در دسته ۶۷ کیلوگرم نیز که با قهرمانی جابر بهروزی از باشگاه گهر زمین سیرجان با ۲۹۹ کیلوگرم همراه شد، حافظ قشقایی با ۲۹۱ کیلوگرم و محمد محمدی با ۲۷۰ کیلو از فولاد مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
گفتنی است، دور برگشت رقابت های لیگ برتر وزنه برداری جوانان و بزرگسالان کشور از روز سه شنبه در اهواز آغاز شده و با پیگیری رقابت ها تا جمعه یکم اسفندماه ادامه دارد.

45

۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۶:۱۰
تعداد بازدید : ۶۶۶
کد خبر : ۹۵۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید