اخبار

تامین روشنایی جاده های دسترسی به شرکت فولاد خوزستان

تامین روشنایی جاده های دسترسی به شرکت فولاد خوزستان
روشنایی جاده های دسترسی به شرکت فولاد خوزستان، حد فاصل ورودی شماره دو تا میدان فولاد انجام شد.
مصطفی اژدری زاده مدیر پروژه های ساختمانی و سازه در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی اظهار داشت:
متاسفانه در مسیر حدفاصل ورودی شماره دو شرکت تا میدان فولاد، همواره شاهد تصادفات منجر به جراحت و فوت بودیم. از دلایل بروز حوادث می توان به بار ترافیک سنگین ناشی از تردد خودروهای سبک و سنگین و نبود روشنایی مسیر اشاره کرد. از طرفی این مسیر، محل تردد کارکنان شرکت برای ایاب و ذهاب است. همچنین ساکنین منازل سازمانی دویست دستگاه، برای ایاب و ذهاب به مرکز شهر از این مسیر تردد می کنند.
وی افزود: برای انجام پروژه تامین روشنایی جاده حد فاصل ورودی شماره دو شرکت تا میدان فولاد همتی مضاعف گمارده شد و طی پیگیری های انجام شده از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه و با موافقت مدیرعامل شرکت، اجرای فعالیت به صورت مستمر و در دو شیفت کاری و همچنین روزهای تعطیل ادامه پیدا کرد و در ایام الله دهه مبارک فجر و در روز ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۹ به بهره برداری رسید.
اژدری زاده در بیان تاثیر شرایط تحریم و شیوع ویروس کرونا بر انجام پروژه اظهار داشت: تحریم های ظالمانه باعث افزایش برخی قیمت ها من جمله پایه های روشنایی و کابل ها گردید و شیوع بیماری کرونا نیز باعث تعطیلی کار در برخی روزها شد و زمان کاری را نیز تحت الشعاع قرار داد، ولی با این حال پیمانکار پروژه با تمام توان کار خود را پیش برد و بر اساس همان ردیف های قراردادی کار را در کوتاه ترین زمان ممکن به سرانجام رساند. 
وی خاطرنشان کرد: این طرح از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه و مدیریت پروژه های ساختمانی و سازه و با نظارت مهندسین مشاور تدبیر ساحل پارس انجام شد. پیمانکار مجری این پروژه نیز شرکت یاوران فولاد جنوب بود. 
مدیر پروژه های ساختمانی و سازه تاکید داشت: جا دارد از زحمات تمامی همکاران که از بدو شروع این پروژه در اجرای آن نقش آفرینی کردند و همچنین از حمایت های معاون برنامه ریزی و توسعه تقدیر و تشکر نمایم. 
وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: قصد داریم در ادامه ی روند چنین پروژه هایی و جهت تامین ایمنی در ایاب و ذهاب کارکنان و خانواده ها، روشنایی جاده سیصد دستگاه را به سرانجام برسانیم و گامی مثبت برای بهبود ایمنی و ترافیک جاده های دسترسی کارکنان و خانواده های آنان برداریم.

26625

۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۲۱:۳۴
تعداد بازدید : ۸۶۰
کد خبر : ۹۵۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید