اخبار

تعهد گروه مدیریت استان در حمایت و دفاع از جایگاه فولاد خوزستان در کشور

تعهد گروه مدیریت استان در حمایت و دفاع از جایگاه فولاد خوزستان در کشور
استاندار خوزستان، گروه مدیریت استان را در حمایت و دفاع از جایگاه فولاد خوزستان در کشور و توسعه این هلدینگ متعهد دانست.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و هیات همراه روز یکشنبه ۱۴ دی ماه ۱۳۹۹ با استقبال علی قلعه نوی مدیرعامل فولاد خوزستان و رضا طاهری رئیس هیات مدیره از سایت فولادسازی و پروژه مگا مدول آهن اسفنجی (زمزم ۳) شرکت فولاد خوزستان بازدید میدانی کردند.
استاندار خوزستان در این دیدار اظهار داشت: شرکت فولاد خوزستان نسبت به برخی شرکت‌های فولادی، از قدمت و وسعت بیشتری برخوردار است. حمایت‌های این شرکت به عنوان صنعت مادر در قبال شرکت‌ های گروه ملی صنعتی فولاد و فولاد کاویان و سرمایه گذاری در احداث و راه اندازی فولاد اکسین بر کسی پوشیده نیست.
شریعتی گفت: فولاد خوزستان با وجود نزدیکی به آب‌های آزاد، بندر، خطوط ریلی و ظرفیت تولید ۱۳ هزار مگاوات برق در استان برای تکمیل زنجیره ارزش خود، با موانع زیادی دست و پنجه نرم کرد تا به این مهم دست یافت.
وی با تاکید بر حساسیت مسئولان فولاد خوزستان نسبت به تثبیت جایگاه این شرکت در کشور گفت: ما از مسئولان فولاد خوزستان خواستاریم که با ارائه طرح‌های توسعه‌ای و استقامت در برابر مشکلات، سعی در اشتغال‌ زایی بیشتر در سطح استان نمایند. 
سود و منفعت تولید، حقوق سهام‌دار است اما توسعه سرمایه‌ گذاری باید در استان انجام شود که در نهایت سود آن نیز به سهام‌دار باز ‌گردد. با توسعه فولاد خوزستان زمینه اشتغال بیشتری برای جوانان استان فراهم می‌شود.
استاندار خوزستان در پایان سخنان خود از تلاش‌های بی‌وقفه مدیریت  فولاد خوزستان در توسعه اقتصادی استان، اشتغال‌زایی و مسئولیت‌های اجتماعی تشکر نمود و ابراز امیدواری کرد که این صنعت مادر در استان با کمک تمامی سازمان‌های دست‌اندرکار، قدرت رقابت با شرکت‌های رقیب را داشته و گامی رو به جلو در تحقق پیشرفت استان خوزستان برداشته شود.
رضا طاهری رئیس هیات مدیره شرکت فولاد خوزستان در این نشست گفت: برنامه‌ راه‌اندازی خط تولید مگامدول آهن اسفنجی (زمزم۳) برای سال ۱۴۰۱ پیش‌ بینی شده، که با تلاش مدیرعامل فولاد خوزستان قرار است، پیش از زمان بندی یادشده به بهره‌برداری برسد. با توجه به مشکلاتی که بر سر راه این پروژه قرار گرفته نیاز به حمایت تمامی مسئولان استانی است.
طاهری ادامه داد: اولویت فولاد خوزستان در تامین نیاز شرکت‌های داخلی است. در همین راستا فولاد خوزستان بیش از ۷۰ درصد از تولیدات خود را به بخش داخلی و ۳۰ درصد آن را صادر کرده است.
گزارش خبرنگار ما حاکی است، در این نشست مهران عباس زاده معاون منابع انسانی و امور اجتماعی، میثم شهنیانی معاون برنامه‌ریزی و توسعه و سعید قاسم زاده مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان توضیحاتی در خصوص عملکرد گروه فولاد خوزستان در زمینه های مختلف ارائه کردند.

65
956
59

۱۷ دی ۱۳۹۹ ۱۸:۲۴
تعداد بازدید : ۱,۲۴۰
کد خبر : ۹۲۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید