اخبار

جلسه ارزیابی پنجمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی برگزار شد

جلسه ارزیابی پنجمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی برگزار شد
جلسه ارزیابی پنجمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی در شرکت فولاد خوزستان برگزار شد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، این جلسه روز چهارشنبه ۱۹ آذر ماه ۱۳۹۹ با حضور گروه ارزیاب به مدیریت هادی اسدی دبیر جشنواره، اسماعیل جعفر پناه و حسام‌الدین علی پور داوران ارشد جشنواره، برگزار گردید.
در این نشست، پروژه «جمع کننده گاز فریون در سیستم‌های تبریدی» مربوط به مدیریت تهویه و تبرید فولاد خوزستان مورد ارزیابی قرار گرفت.
در جلسه یادشده که با مدیریت ابراهیم دادرس مدیر تحقیقات، تکنولوژی و بهینه‌سازی شرکت فولاد خوزستان انجام شد، محمدحسین وزیری مدیر بخش انرژی و سیالات، کامران طاهر رئیس تحقیق و توسعه، محمدرضا شفیعی رئیس تهویه و تبرید، نوید علاقه‌مند رئیس بهپویی، امیر حسینی کلورزی رئیس بازرسی جوش، احمد شرفی تکنسین ارشد تهویه و خانم مینا شینی مقدم کارشناس واحد روابط عمومی در فرآیند ارزیابی مشارکت داشتند.
در ادامه نیز به منظور بررسی حوزه تجاری محصولات، سوالات گروه ارزیاب با مجموعه فروش به مدیریت معصومه شهنیانی مدیر تحقیقات فروش و بازاریابی ادامه یافت و سپس داده‌های جمع آوری شده برای صدور رای نهایی و انتخاب شرکت برتر به تهران منتقل شد.
ابراهیم دادرس مدیر تحقیقات تکنولوژی و بهینه‌ سازی شرکت فولاد خوزستان در پایان جلسه با تشکر از همکاران تلاشگر و نوآور شرکت، ابراز امیدواری کردند که با توسعه فرآیندهای نوآوری در سال آینده، شرکت فولاد خوزستان با دو یا سه محصول برتر در جشنواره شرکت خواهد نمود.
این گزارش حاکی است، با حضور گروه ارزیاب و همراهی محمدرضا شفیعی رئیس واحد تهویه و تبرید از روند عملکرد دستگاه جمع‌آوری گازهای مبرد که با ابتکار و تلاش کارکنان شرکت فولاد خوزستان ساخته شده است، بازدید میدانی شد.
گفتنی است، این جشنواره هرساله با حضور شرکت‌های معتبر ایرانی با محوریت ارزیابی دانشگاه صنعتی شریف و سازمان نوآوری برگزار و با استفاده از مدل الگوی TRIM به ارزیابی فرآیند نوآوری در سازمان‌ها با هدف توسعه نظام نوآوری انجام می‌گردد که نتیجه آن معرفی محصول برتر تجاری کشور خواهد بود.
56

5

۲۴ آذر ۱۳۹۹ ۲۲:۵۸
تعداد بازدید : ۶۴۷
کد خبر : ۹۰۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید