اخبار

جلسه ی همکاری مسئولان فولاد خوزستان و دانشگاه شهید چمران اهواز

جلسه ی همکاری مسئولان فولاد خوزستان و دانشگاه شهید چمران اهواز
جلسه ی همکاری مشترک مسئولان فولاد خوزستان و دانشکده های فنی دانشگاه شهید چمران اهواز در راستای برقراری ارتباط با دانشگاه ها و پژوهشکده های برتر کشور و همچنین به منظور اجرای پروژه های پژوهش کاربردی، سوم شهریورماه ۱۳۹۹ در دفتر مدیر تحقیقات تکنولوژی و بهینه سازی فولاد خوزستان برگزار شد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، این جلسه با حضور دکتر کورش حیدری شیرازی، دکتر رضا دهملایی، دکتر سید محمد لاری بقال، دکتر مهدی منادی، دکتر میلاد محمره نژاد ربیعه از گروه متالورژی و معاونت پژوهشی دانشگاه شهید چمران اهواز با ابراهیم دادرس مدیر تحقیقات، تکنولوژی و بهینه سازی فولاد خوزستان، کامران طاهر رییس تحقیق و توسعه و محمد فغفوری کارشناس ارشد تحقیق و توسعه انجام شد.
گفتنی است، این جلسه با محوریت یافتن راه حلی برای استفاده بهینه از پسماندهای شرکت فولاد خوزستان انجام و در خصوص موضاعاتی نظیر بازیافت سرباره، نرمه فیوم و لجن حاوی اکسید آهن بحث و بررسی شد. 
ابراهیم دادرس مدیر تحقیقات، تکنولوژی و بهینه سازی فولاد خوزستان گفت: در این جلسه پس از تبادل نظر طرفین در موضوعات مورد بحث،  مقرر شد که اساتید دانشگاه شهید چمران با ارائه پروپوزال در خصوص مسائل موجود در فولاد خوزستان و با همکاری کارشناسان این شرکت، نسبت به تعریف پروژه های پژوهش کاربردی و ارائه راهکار عملی جهت دستیابی به ارزش افزوده و بازیافت ضایعات زیست محیطی اقدامات لازم را انجام دهند.
دادرس افزود: در همین رابطه از نمایندگان دانشگاه شهید چمران درخواست شد تا نسبت به موضوع نوآوری باز و ارائه ایده های فناورانه با فولاد خوزستان همکاری موثری داشته باشند.
۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۲۰
تعداد بازدید : ۶۱۹
کد خبر : ۸۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید