اخبار

مدیرعامل فولاد خوزستان با صدور پیامی آغاز هفته دولت را تبریک گفت

مدیرعامل فولاد خوزستان با صدور پیامی آغاز هفته دولت را تبریک گفت
بنام خداوند بخشنده و مهربان
هفته دولت احیاکننده روزهای پرشور خدمت گزاری شهیدان بزرگ این مرز و بوم است. کسانی که فارغ از پست و مقام به خدمت برای مردم می اندیشیدند. 
مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در تبیین شخصیت دو بزرگوار شهید دولت فرمودند: «شهید رجایی و شهید باهنر حقا و انصافا دو چهره انقلابی و مومن و خالص بودند و زندگی و شهادت شان درس آموز بود.»
این هفته فرصت و بهانه ای است تا همه ما خدمت گزاران، کارنامه حوزه کاری خویش را به مردم قدرشناس ایران اسلامی عرضه داریم و در رفع مشکلات و تقویت توانمندی ها، از آنان بیشتر یاری بجوییم.
در هفته دولت با همه شهیدان، ایثارگران و جانبازان دولت میثاقی دوباره می بندیم که به آرمان های روشن و پاک آنان وفادار بمانیم و در به ثمر نشاندن درخت بارور انقلاب اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان متعهد و همکاران تلاشگر گروه فولاد خوزستان تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
من الله توفیق 
علی محمدی
مدیر عامل فولاد خوزستان
۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۹:۱۹
تعداد بازدید : ۳۱۴
کد خبر : ۸۰۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید