اخبار

فولاد به آنچه استحقاق داشت رسید و خوزستان از دیرباز مهد فوتبال ایران بوده است

فولاد به آنچه استحقاق داشت رسید و خوزستان از دیرباز مهد فوتبال ایران بوده است
استاندار خوزستان با تبریک راهیابی تیم فوتبال فولاد خوزستان به مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا گفت: خوزستان از دیرباز مهد فوتبال ایران بوده است و فولاد به آنچه استحقاق داشت رسید.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان شامگاه پنج شنبه ۳۰ مردادماه ۱۳۹۹ در پایان دیدار فوتبال فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز که با برتری یک بر صفر نماینده خوزستان و کسب سهمیه آسیایی همراه بود، ضمن تبریک این موفقیت اظهار داشت: خوزستان از دیرباز مهد فوتبال ایران بوده و همواره تیم‌ های ملی را پشتیبانی نموده است.
وی افزود: امروز نیز بازیکن های خیلی خوبی در تیم های لیگ برتر فعال هستند و سه تیم نیز به عنوان نماینده خوزستان در لیگ برتر فوتبال کشور حضور دارند و خوشبختانه یکی از این تیم‌ها توانست به آنچه استحقاق داشت برسد و یکی از سهمیه های آسیایی را کسب نمایند و در لیگ برتر هم سوم شود که برای ما مایه افتخار و خوشحالی است.
شریعتی گفت: امروز با کسب این موفقیت دل همه مردم ورزش دوست استان خوزستان شاد شد و ما نیز از این بابت خرسندیم.
استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: دو نماینده دیگر خوزستان نیز امسال وضعیت نسبتاً خوبی داشتند و امیدواریم در سال آینده تا حد امکان کمک نماییم و تیم های خوزستانی بهتر از این ظاهر شوند و خوزستانی‌ها که فوتبال دوست هستند و بازیکنان خوزستانی که همواره از وزنه های تیم ملی بوده اند در شرایط بهتر در عرصه ورزش بدرخشند.

شریعتی در پایان سخنان خود اظهار داشت: از تمامی عواملی که در راه کسب این موفقیت تلاش کردند، به خصوص مدیرعامل ورزش دوست فولاد خوزستان، بازیکنان، سرمربی، کادر فنی، مدیرعامل باشگاه و همچنین هواداران عزیز خوزستانی تقدیر و تشکر می نمایم.

461  

۳۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۶:۳۵
تعداد بازدید : ۲۵۵
کد خبر : ۸۰۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید