اخبار

به توانایی کادر فنی و تک تک بازیکنان فولاد ایمان دارم

به توانایی کادر فنی و تک تک بازیکنان فولاد ایمان دارم
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان ضمن حمایت از تیم فولاد، برای شاگردان جواد نکونام در هفته پایانی لیگ برتر آرزوی موفقیت کرد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان اظهار داشت: ما از عملکرد تیم رضایت داریم، چرا که با وجود همه روزهای سخت و نفس‌گیری که داشت، کلیه اعضای کادر فنی و بازیکنان تا هفته آخر روحیه جنگندگی را حفظ کرده اند و در کورس کسب سهمیه باقی مانده اند.
محمدی در ادامه با بیان اینکه هماهنگی بسیار خوبی در مجموعه تیم وجود دارد، افزود: فولاد طی این فصل فوتبال خوبی به نمایش گذاشته و ان شاءالله این بار نیز با پیروزی مقابل تراکتورسازی تبریز کسب سهمیه کرده و دل همه مردم استان خوزستان و به ویژه هواداران را شاد خواهد کرد.
وی در ادامه گفت: فولادی ها از نظر فنی توانایی کسب پیروزی در این بازی را دارند. از آن ها انتظار دارم که با دقت و تمرکز کامل آخرین گام خود را بردارند. فولاد خوزستان تیم مقتدر و هماهنگی است و امیدوارم با حفظ شرایط مطلوب، بتوانیم هواداران را با کسب سهمیه آسیا خشنود سازیم.
علی محمدی با تاکید بر اینکه به توانایی های کادر فنی و تک تک بازیکنان ایمان دارد، گفت: مطمئن هستم با روحیه خوب و توانایی هایی که از شما سراغ دارم، قطعا در این میدان سرافراز خواهید بود و روز پنج شنبه مزد تمام تلاش هایتان و آنچه شایسته اش هستید را خواهید گرفت.
۲۸ اَمرداد ۱۳۹۹ ۲۲:۴۲
تعداد بازدید : ۲۱۵
کد خبر : ۸۰۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید