اخبار

آئین کلنگ زنی و احداث یادمان شهدای گمنام شرکت فولاد خوزستان

آئین کلنگ زنی و احداث یادمان شهدای گمنام شرکت فولاد خوزستان
آئین کلنگ زنی و احداث یادمان شهدای گمنام شرکت فولاد خوزستان با حضور حجت السلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز، علی محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان، حمیدرضا توکلی‌زاده فرمانده حوزه مقاومت مقاومت بسیج شهید بقایی و جمعی از معاونان و مدیران فولاد خوزستان، سه شنبه ۲۸ مردادماه ۱۳۹۹ در زمین مقابل کنترل زمان درب شماره یک شرکت انجام برگزار شد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، احداث یادمان شهدا در شرکت فولاد خوزستان به عنوان یکی از اثرگذارترین برنامه‌های فرهنگی  محسوب و تدفین شهدای گمنام در این شرکت موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می‌ شود.
احداث این یادمان‌ به عنوان نمادی از استقامت، ایثار، از جان گذشتگی و ترویج فرهنگ شهادت طلبی است؛  لازم است جوانان به ویژه کارکنان فولاد خوزستان بدانند که استقلال، آرامش و تمامیت ارضی کشور ما حاصل از جان گذشتگی شهدا بوده و بر همه ما واجب است قدردان و ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم.
گزارش خبرنگار ما حاکی است، در همین راستا طی جلسه ی مدیرعامل فولاد خوزستان با سردار یوسفی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، احداث یادمان شهدای گمنام در این شرکت در دستور کار قرار گرفت.
حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز در آیین یادشده، اظهار داشت: گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گمنام بسیار مهم است. آسایش و امنیت صنعت کشور مدیون جانفشانی‌ های شهدا است. 

وی گفت: صنعت مکان مقدسی است و جای خوشحالی دارد که در چنین مکانی یادمان شهدا احداث و تقدس آن به واسطه وجود این یادمان، دو چندان شود.

62

۲۸ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۸:۰۹
تعداد بازدید : ۳۴۶
کد خبر : ۸۰۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید