اخبار

استفاده از پتانسیل فولاد خوزستان نجات دهنده اکسین از شرایط سخت بود

استفاده از پتانسیل فولاد خوزستان نجات دهنده اکسین از شرایط سخت بود
امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با تقدیر از همکاری فی مابین فولاد اکسین و شرکت فولاد خوزستان، دستاوردهای بزرگ این شرکت در سال ۱۳۹۸ را حاصل این همکاری و تعامل دانست.
ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی اظهار داشت: در سال گذشته رشد خرید مواد اولیه از شرکت فولاد خوزستان بسیار چشم گیر بوده است. این امر باعث گردش سرمایه میان این دو شرکت شده و به درآمدهای مالیاتی استان ارزش افزوده قابل ملاحظه ای رسیده است.
وی با اشاره به رشد صادراتی فولاد اکسین در سال ۱۳۹۸ افزود: این اتفاق حاصل همکاری و استفاده از زیر ساخت های صادراتی و تجربیات فولاد خوزستان است و این امر علاوه بر تحقق درآمدهای ارزی برای کشور، امکان خرید قطعات مورد نیاز خط تولید را فراهم آورد. 
مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با اشاره به تداوم همکاری میان این دو شرکت در سال ۱۳۹۹، رابطه این دو مجموعه را رابطه مادر و فرزندی دانست و افزود: در کنار هم بودن این دو شرکت باعث برکات برای آن ها و صنعت فولاد کشور خواهد بود، بر همین اساس سعی ما بر این است این همکاری و بهره گیری از ظرفیت های مشترک و تجربیات در سال جاری و سال های آینده نیز برقرار باشد.
۲۰ اَمرداد ۱۳۹۹ ۲۳:۵۴
تعداد بازدید : ۳۷۵
کد خبر : ۷۹۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید