اخبار

بزرگ‌ داشت دهه‌ی امامت و ولایت در فولاد خوزستان برگزار شد

بزرگ‌ داشت دهه‌ی امامت و ولایت در فولاد خوزستان برگزار شد
از قربان تا غدیر تجلی پرشور نور هدایت و عید ولایت، همراه با جشن، سرور و ضیافت علوی
مجموعه فولاد خوزستان به مناسبت گرامی داشت دهه‌ی امامت و ولایت، برنامه‌های متنوعی در دو بخش  کارکنان و ساکنان مناطق محروم شهرستان های اهواز و کارون، از عید قربان تا عید غدیر برگزار کرد.
به گزارش خبرنگار روابط‌ عمومی، از مهمترین برنامه های این دهه، دیدار علی محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان با حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز به یمن تاسی از منزلت سادات بود. 
در این دیدار صمیمی، نماینده ولی فقیه خدمت‌ رسانی به مردم را عبادت دانست و از اقدامات مجموعه‌ی فولاد خوزستان در مسیر آبادانی و رفع محرومیت ها در مناطق کم برخوردار قدردانی کرد.
از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این دهه می توان به تبلیغات محیطی و آذین بندی و نصب بنرهای اطلاع رسانی در ورودی های شرکت، مجتمع دویست دستگاه و مناطق محروم شهرستان کارون، اجرای برنامه های فرهنگی به صورت مجازی نظیر: برگزاری مسابقه ی جرعه ای از غدیر، منشور ولایت و عکاسی، روز شمار غدیر، درج نماهنگ‌ های مربوط به اعیاد قربان و غدیر در کانال رسمی شرکت اشاره نمود، که با استقبال گسترده‌ی کارکنان و اهالی شهرستان کارون مواجه شد.
بر پایه این‌ گزارش، افتتاح طرح‌ های عمرانی مانند: راه‌اندازی آبشار شبه طبیعی، افتتاح طرح‌های ورزشی باشگاه بدنسازی و زمین چمن مصنوعی از دیگر برنامه هایی بود که به مناسبت دهه مبارک امامت و ولایت با حضور اعضای هیات‌ مدیره شرکت فولاد خوزستان به بهره‌ برداری رسیدند.
همچنین طرح پاکسازی خیابان‌ها و معابر مناطق محروم توسط قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی شهدای فولاد خوزستان، راه اندازی کاروان شادی و نورافشانی در منطقه قلعه چنعان و کوی امام حسین (ع) شهرستان کارون، توزیع شیرینی و طرح اطعام ۴۰۰۰ هزار نفری ضیافت علوی، قربانی ۱۰۰ راس گوسفند و توزیع میان نیازمندان و توزیع نان صلواتی در مناطق محروم نیز دیگر برنامه‌ هایی بود که به مناسبت دهه‌ی امامت و ولایت برگزار شد.
گفتنی است، مجموعه فولاد خوزستان خدمت رسانی به مردم را سرلوحه‌ی فعالیت‌ های خود می‌داند  و برنامه های اجرا شده در راستای  مسئولیت های اجتماعی انجام شده است.

62

 562

2563
62

625

36262

62

9256  

۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۲۲
تعداد بازدید : ۵۳۲
کد خبر : ۷۸۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید