اخبار

پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر
بسم الله الرحمن الرحیم
بخوان به شکرانه توحید، بخوان به پاس سرافرازی در بندگی حضرت حق (جل جلاله): اَللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبْرِیاَّءِ وَالْعَظَمَةِ وَاَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ وَاَهْلَ الْعَفْوِ 
بدرود ای ماه پاداش بی‌ حساب، بدرود ای سحرهای نجواهای پنهانی، بدرود ای شب‌های قدر و الغوث، الغوث، الغوث، دل‌های شکسته؛ ماه مهمانی خدا به پایان رسید، اما هنوز هم سفره لایزال الهی گسترده است.
عید فطر، پاداش افطارهای خالصانه ای است که به شوق بندگی و پاک شدن، مهمان پروردگار بودیم. آری در این ماه، درهای بخشش به روی مومنان گشوده شد و خوشا به حال آنان که جسم و روح‌ شان پاک شد و پاک خواهد ماند.
تقارن این عید فرخنده با سالروز فتح خرمشهر، یادآور رشادت‌های رزمندگان اسلام در دفاع از میهن عزیزمان است. آری خونین‌ شهر قهرمان، که در دوران هشت سال دفاع مقدس، چند صباحی به دست دشمن بعثی اشغال شد؛ اما به لطف خداوند و با غیرت دلاور‌مردان سپاه اسلام، آزاد شد و برای همیشه آزاد ماند.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، فرارسیدن عید سعید فطر را خدمت هموطنان عزیز، به ویژه همکاران تلاشگر در گروه فولاد خوزستان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و موفقیت همگان را آرزومندم.
و من الله التوفیق
علی محمدی
مدیرعامل فولاد خوزستان
۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲
تعداد بازدید : ۶۳۴
کد خبر : ۷۲۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید