اخبار

پیام تقدیر مدیرعامل فولاد خوزستان از جامعه پزشکی و پرستاری

پیام تقدیر مدیرعامل فولاد خوزستان از جامعه پزشکی و پرستاری
بنام خداوند بخشاینده و مهربان 
 
"کرونا را شکست می‌دهیم"
مقدر شده تا امروز عملیاتی کردن ندای سراسر عزت "ما می توانیم" به دست حاذق پزشکان و ایثار پرستاران ایران اسلامی رقم بخورد؛ نظیر هشت سال دفاع مقدس که مسئولیت پذیری پزشکان و پرستاران این مرز و بوم در عرصه دفاع و مجاهدت، بر صفحات تاریخ ثبت شد و افتخار آفرید.
حال و در این ایام وظیفه خود می دانم تا از دهقان های فداکار زمان یعنی پرستاران و پزشکان زحمت کش که جان خود را در طبق اخلاص گذاشته اند، تا سلامتی مردم عزیز کشورمان در مقابله با ویروس کرونا حفظ شود، تشکر و قدردانی نمایم و سر تعظیم در مقابل یکایک این عزیزان فرود آورم.
فروتنانه مردم شریف و نجیب مان را به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اطلاعیه های وزارت بهداشت دعوت می نمایم.
همچنین از یکایک همکاران تلاشگر در مجموعه ی فولاد خوزستان خواهشمندم مصوبات "کمیته پیشگیری از شیوع ویروس کرونا" که بصورت اضطراری و جهت مقابله هدفمند با این اپیدمی در شرکت تشکیل گردیده را، پیگیری و اجرایی نمایند تا به لطف خداوند، خود و خانواده های عزیزان در صحت و سلامت به فعالیت ادامه دهند.
ایمان دارم که ما، ملت رشید ایران اسلامی، با توکل به ذات احدیت و با اتحاد، همدلی و همت بلند خود، از این مقطع نیز سربلند و سرافراز بیرون خواهیم آمد و با شعار "کرونا را شکست می‌دهیم" جهانیان را به تحسین وا می داریم.
علی محمدی
مدیرعامل فولاد خوزستان
۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۷:۴۴
تعداد بازدید : ۸۰۱
کد خبر : ۶۵۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید