اخبار

دهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران برگزار شد

دهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران برگزار شد
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، دهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار طی روزهای اول و دوم بهمن ماه ۹۸ در محل سالن همایش‌های صدا و سیما تهران برگزار شد.
در ابتدای مراسم، علیرضا بختیاری مدیر مسئول گروه رسانه ای دنیای اقتصاد، هدف همایش را استفاده از نقطه نظرات و تجربیات فعالان صنعت فولاد ایران دانست.
محمد ابکاء رئیس هئیت مدیره شرکت فولاد تکنیک، در این مراسم از ظرفیت‌های فعلی و مورد نیاز بخش‌های مختلف زنجیره فولاد سخن گفت. 
در ادامه بهرام شکوری رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی، در مورد گلوگاه‌های صنعت فولاد مثل جانمایی کارخانجات فولادی، آب و حمل و نقل سخنانی بیان کرد.
خداداد غریب پور معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو در مورد لزوم توجه این سازمان به تسهیل مقررات صادراتی سخن گفت و افزود: ارزآوری و تامین مالی بنگاه‌های بزرگ اقتصادی لازمه ی انجام طرح های توسعه ای و افزایش تولید است.
در ادامه، میزگرد تخصصی تعامل متقابل در حوزه سنگ آهن و فولاد، هم افزایی و چالش ها با حضور فعالان حوزه صنعت و معدن برگزار شد. 
در این میزگرد ظرفیت های تولید فولاد و سنگ آهن، درستی یا نادرستی احداث کارخانجات فولاد برای معادن سنگ آهن و ورود فولاد سازان به موضوع تولید کنسانتره سنگ آهن مطرح و تبادل نظر صورت گرفت.
ادامه ی این همایش با برگزاری میزگرد صادرات، چالش های داخلی و بین المللی با حضور حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی و افروز بهرامی مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات دنبال شد. 

در این همایش بهمن تجلی زاده معاون فروش و بازاریابی، کریم سلمان پور مدیر فروش داخل، مجید عبیات مدیر صادرات، معصومه شهنیانی مدیر تحقیقات فروش و بازاریابی و رحیم رضایی مدیر خرید مواد اولیه از شرکت فولاد خوزستان حضور داشتند.

3654
124
254
41  

۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۰:۲۳
تعداد بازدید : ۵۰۸
کد خبر : ۶۱۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید