اخبار

مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شد

مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شد
مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش عصرگاه ۱۵ دی ماه ۹۸ با حضور کارکنان گروه فولاد خوزستان در حسینیه سیدالشهدا (ع) برگزار شد.
حجت الاسلام بهاءالدینی در سخنان خود اظهار داشت: سردار سلیمانی شخصیت چند بُعدی داشت و ما شخصی را از دست دادیم که به تعبیری، به پیروی از مولای متقیان علی (ع) ابوالعجایب بود؛ این مرد یک مومن حقیقی بود.
وی با اشاره به حدیثی از امیرالمومنین (ع) گفت: انسان مومن، همانند نخل پر ثمر، تمام وجود او پر از فایده است. شخصی که وجودش با برکت باشد، شهادتش نیز پر برکت خواهد بود.
حجت الاسلام بهاءالدینی درباره زمان شهادت سپهبد سلیمانی و یارانش گفت: سردار و همرزمانش در سحرگاه جمعه، سالروز واقعه موته و شهادت جعفر بن ابی‌طالب (جعفر طیار) به شهادت رسیدند.
وی با اشاره به آیه‌ی شریفه‌ی یکصد و یازده سوره توبه خاطرنشان کرد: خداوند خریدار جان و مال مومنان است و در ازای آن بهشت را به آنان می‌بخشد. 
مسئول ایثارگران فولاد خوزستان با توصیف استقبال و تشییع بی سابقه‌ی مردم خوزستان از پیکر سردار سلیمانی گفت: کارکنان فولاد خوزستان در کنار مردم غیور و شهید پرور استان در این آیین باشکوه حضور چشم گیر داشتند و باری دیگر ارادت خود را به مقام معظم رهبری و شهدا ثابت کردند.

این مراسم با مداحی و ذکر سینه‌ زنی حبیب رعیت‌ پور و اجرای دمام زنی تنی چند از فرزندان کارکنان فولاد خوزستان به پایان رسید.

3514  

43

۱۵ دی ۱۳۹۸ ۲۳:۳۹
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۴۵۷
کد خبر : ۵۹۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید