اخبار

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و هفتمین فن بازار استان خوزستان برگزار شد

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و هفتمین فن بازار استان خوزستان برگزار شد
نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و هفتمین فن بازار استان خوزستان با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، امید حاجتی رییس سازمان برنامه و بودجه و سایر مسئولان استانی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، نمایشگاه یادشده با رویکرد "پژوهش اثر بخش، فن‌آوری ارزش آفرین و رونق تولید" یکم دی‌ماه ۹۸ در  نمایشگاه بین المللی اهواز بصورت رسمی آغاز به کار نمود.
غلامرضا شریعتی استاندار در بازدید از غرفه شرکت فولاد خوزستان اظهار داشت: این شرکت با افزایش تولید، اشتغال‌ زایی و کمک به مناطق محروم در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی کارنامه درخشانی دارد.
ابراهیم دادرس مدیر تحقیقات، تکنولوژی و بهینه‌سازی فولاد خوزستان در گفت و گو با خبرنگار روابط‌ عمومی، ارائه دستاوردهای پژوهشی و شناسایی شرکت‌های دانش‌بنیان موفق را از جمله اهداف شرکت نام برد و افزود: معرفی نیازهای پژوهشی و انعقاد تفاهم نامه با شرکت‌های دانش بنیان و مراکز پژوهشی از دیگر اهداف شرکت فولاد خوزستان است.
دادرس گفت: این شرکت با ارائه  محورهای پژوهشی شامل: کاهش قیمت تمام شده (دست‌یابی به اقتصاد مقاومتی)، توسعه بومی سازی قطعات و تجهیزات، بهبود و توسعه کمی و کیفی محصولات، بهبود نرخ مصارف انرژی و مواد، بهبود شاخص‌های HSE، بهبود و توسعه فناوری‌های موجود، کاهش و بازیافت ضایعات، تولید محصولات فناورانه، تصفیه آب و بازیافت فاضلاب صنعتی در این نمایشگاه شرکت نمود.
این گزارش حاکی است، این نمایشگاه از یکم تا سوم دی‌ماه ۹۸ از ساعت ۹ الی ۱۲ و ۱۶ الی ۲۰ به مدت سه روز پذیرای کارکنان فولاد خوزستان و بازدیدکنندگان بود.
35

 


315
314

.153
.53. 453
4.5 351
354  

۱ دی ۱۳۹۸ ۲۲:۳۱
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۵۹۶
کد خبر : ۵۷۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید