اخبار

فولاد خوزستان قهرمان مسابقات تنیس روی میز ایمیدرو شد

فولاد خوزستان قهرمان مسابقات تنیس روی میز ایمیدرو شد
تیم تنیس روی میز فولاد خوزستان برای دومین سال پیاپی قهرمان مسابقات ایمیدرو و شرکت های تابعه شد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی در پایان این رقابت ها که از ۲۷ آذر ماه ۹۸ و به میزبانی فولاد خوزستان برگزار شد، تیم فولاد خوزستان موفق شد در هر سه رده ی انفرادی، دونفره و تیمی بر سکوی نخست تکیه بزند.
در این مسابقات که ۲۱ تیم از سراسر کشور حضور داشتند، فولاد خوزستان موفق شد در مسابقه نهایی با حساب ۳ بر ۲ از سد تیم قدرتمند فولاد مبارکه اصفهان عبور کند و جایگاه نخست را از آن خود کند. تیم های ذوب آهن اصفهان و گل گهر سیرجان مقام سوم‌ مشترک را کسب کردند.
مصطفی اژدری زاده، مهدی زاهدی، عباس کاظمی و علی زهیری بازیکن و داریوش الهی مربی و سید عبدالرضا موسوی سرپرست تیم فولاد خوزستان در این مسابقات بودند.
گفتنی است، عباس کاظمی ورزشکار فولادی در مسابقات تنیس روی میز ایمیدرو در حرکتی زیبا و پسندیده در مسابقه ای حساس در حالی که داور امتیاز را به او داده بود، به داور یادآور شد که امتیاز برای حریف بود. در پایان نیز با اختلاف همین امتیاز دیدار را به حریف واگذار کرد. 
حاضرین در سالن به خاطر این حرکت جوانمردانه و رعایت اخلاق، وی را مورد تشویق قرار دادند. این حرکت از سوی برگزارکنندگان پوشیده نماند و در پایان مسابقات، عباس کاظمی مرد اخلاق رقابت ها شد.
62

26+
51
651

6514

۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۸:۵۰
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۵۴۳
کد خبر : ۵۷۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید