اخبار

رییس امور بازنشستگی فولاد، منطقه خوزستان معرفی شد

رییس امور بازنشستگی فولاد، منطقه خوزستان معرفی شد
با صدور حکمی از سوی علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، امید کاظمی به عنوان رییس امور بازنشستگی فولاد، منطقه خوزستان معرفی شد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، در جلسه‌ای که با حضور محمد محسنی فر مشاور مدیرعامل و سید سمیع موسوی مدیر امور اداری برگزار شد؛ از زحمات سید محمد حسین جزایری تقدیر و امید کاظمی به عنوان رییس جدید امور بازنشستگی فولاد، منطقه خوزستان معرفی گردید.
موسوی طی سخنانی با تشکر از خدمات آقای جزایری ابراز امیدواری کرد اقدام‌های لازم در راستای ماموریت‌های جدید دفتر بازنشستگی فولاد و حرکت به سوی اهداف تعیین شده برنامه‌ریزی و تحقق یابد.
محسنی فر در این نشست سیاست‌های ابلاغی از سوی مهندس محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان مبنی بر تمرکز بر رفاه بازنشستگان و خانواده‌های آنان و ایجاد محیط مطلوب برای این قشر زحمتکش را به اطلاع حاضران و کارکنان صندوق بازنشستگی فولاد ارائه نمود.
وی تاکید کرد: زحمات و تلاش‌های آقای جزایری در این مدت ارزشمند بوده و تاثیرات زیادی بر حل مشکلات بازنشستگان و رفاه حال خانواده‌های آنان داشته است.
جزایری ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای ریاست جدید، با ذکر گوشه‌ای از تجارب دوران حضور خود در صندوق بازنشستگی فولاد، حضور در منصب ریاست دفتر بازنشستگی فولاد را فرصت طلایی برای خدمت‌ رسانی در جهت اهداف متعالی بازنشستگان شرکت فولاد خوزستان دانست.
در پایان امید کاظمی اظهار امیدواری نمود با رویکردی متفاوت و به روز اقدامات مطلوبی در راستای پیشرفت و توسعه ی امور در آینده صورت می پذیرد و با کمک خداوند و تلاش کارکنان شاغل در امور بازنشستگی و همچنین با استفاده از روش‌های نوین در انجام امور محوله و رفاه حال بازنشستگان گام های بلندی برداشته خواهد شد.
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۲۷
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۹۹۶
کد خبر : ۵۴۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید