اخبار

شرکت فولاد خوزستان تندیس ملی مسئولیت‌پذیری اجتماعی را دریافت کرد

شرکت فولاد خوزستان تندیس ملی مسئولیت‌پذیری اجتماعی را دریافت کرد
در پنجمین جشنواره فرهنگی هنری بلوط، شرکت فولاد خوزستان به عنوان شرکت برتر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و کمک رسانی در حادثه سیل سال جاری کشور، تندیس ملی مسئولیت‌ پذیری اجتماعی را دریافت کرد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، پنجمین جشنواره فرهنگی هنری بلوط با محوریت تجلیل از سازمان‌ها، شرکت‌ها و افراد مسئولیت‌پذیر در مناطق سیل زده کشور از ۹ لغایت ۱۲ آذرماه ۹۸ در دانشگاه تهران در حال برگزاری است. علی محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان با حضور در مراسم افتتاحیه این جشنواره، تندیس ملی مسئولیت‌پذیری اجتماعی را به پاس اهتمام ویژه و نقش‌آفرینی مثال‌زدنی گروه فولاد خوزستان در یاری‌رسانی به هموطنان سیل زده، دریافت نمود.

 

این گزارش حاکیست، شرکت فولاد خوزستان در حادثه سیلاب سال جاری کشور در راستای حمایت هرچه بیشتر از سیل‌زدگان، بیش از ۲۸۰ میلیارد ریال برای ترمیم مسیرهای ارتباطی، اسکان ساکنان مناطق خسارت دیده، مسائل درمانی، آموزشی و فرهنگی، تامین اقلام اساسی و مورد نیاز این خانوارها هزینه کرده است.

 

علی محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان، در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی ضمن تبریک این دستاورد گفت: شرکت فولاد خوزستان کمک‌رسانی و گام برداشتن در مسیر آبادانی استان را رسالت خود می‌داند. خدمت جهادی همچنان ادامه دارد و فولاد خوزستان در کنار مردم شریف منطقه است. از تک‌ تک فولاد مردان تشکر می کنم و بر خود می‌بالم همکارانی دارم که ثابت کردند در شرایط سخت شبانه روز در کنار هم‌ وطنان خود هستند.

 

گفتنی است، جشنواره یاد شده با افتتاح بخش نمایشگاهی که شامل بخش‌های لباس و غذای محلی، صنایع دستی و گردشگری، مشاهیر و… است، فعالیت خود را آغاز کرده و تا ۱۲ آذرماه ۹۸ با حضور شخصیت‌های برجسته ملی در حوزه‌های مختلف، همراه با اجرای برنامه‌های جذاب و متنوع برپا است.

 

 

 

354

3254

354

۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۷
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۵۳۶
کد خبر : ۵۳۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید