اخبار

مدیرعامل شرکت گروه توسعه فراگیر معرفی شد

مدیرعامل شرکت گروه توسعه فراگیر معرفی شد
در نشست هیات مدیره، مدیرعامل شرکت گروه توسعه فراگیر معرفی شد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، در نشست صبح امروز نهم آذرماه ۹۸، از سوی هیات مدیره امین چاروسه مدیرعامل شرکت گروه توسعه فراگیر منصوب شد و از زحمات عباس آرگون تقدیر شد.
علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان ضمن تبریک هفته بسیج گفت: خداوند منان را سپاسگزارم که به ما توفیق داد تا هر کدام به فراخور شرایط و نیازهای سازمان در جایگاه‌های مختلف توفیق خدمت گذاری داشته باشیم؛ بدون شک موفقیت مجموعه و اعتماد سهامداران حاصل تلاش‌ همکاران بزرگوار است.
وی افزود: ذات مسئولیت‌ها با تغییر و تحول عجین شده است. نگاه ما به این مساله مانند دُوی امدادی است، هر شخصی در جایگاه خود باید برای موفقیت گروه تلاش کند و بداند که در یک مقطعی می‌آید و متناسب با توان خود خدمت می‌کند و هر لحظه این آمادگی را دارد که جای خود را به فرد دیگر، با نفسی تازه و ایده‌های نو بدهد.
محمدی ضمن تقدیر از مدیرعامل پیشین شرکت گروه توسعه فراگیر گفت: دکتر آرگون در طول مدتی که  مسئولیت خطیر را بر عهده داشتند، تلاش وصف ناپذیری را از خود نشان دادند. از خداوند متعال برایشان سلامتی و بهروزی طلب می‌کنیم.
وی با اشاره به کارنامه مدیرعامل جدید اظهار داشت: امین چاروسه از مدیران خوشنامی هستند که سوابق روشنی در مسئولیت‌های پیشین دارند، چه زمانی که مدیرکل سازمان توسعه تجارت کشور بوده‌اند و چه زمانی که در سمت مدیرعامل و یا معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری در هولدینگ‌های مختلف بخش صنعت و معدن و بانک‌های کشور خدمت کرده‌اند.
محمدی در پایان گفت: از مدیرعامل جدید انتظار داریم با ایجاد هم افزایی و تاکید بر برنامه‌ریزی و نظارت موثر بر شرکت‌های زیر مجموعه و بکارگیری حداکثر ظرفیت‌های هولدینگ، به اهداف  مجموعه دست یابند. امیدواریم با اتکا به خداوند منان و با همراهی و همدلی سایر همکاران در پیشبرد اهداف محوله موفق و موید باشند.
گزارش خبرگار ما حاکی است، در این نشست محمد مهدی مومن زاده جانشین دکتر شهسواری به عنوان رییس هیات مدیره منصوب گردید.

3514  

۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۸:۰۰
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲,۶۰۶
کد خبر : ۵۳۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید