اخبار

تندیس زرین مسئولیت پذیری اجتماعی در دستان فولاد مردان خوزستان قرار گرفت

تندیس زرین مسئولیت پذیری اجتماعی در دستان فولاد مردان خوزستان قرار گرفت
در دومین آیین تجلیل از چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور، شرکت فولاد خوزستان تندیس زرین شرکت صنعتی برتر کشور در حوزه مسئولیت پذیری اجتماعی و خدمت رسانی به مردم را کسب نمود.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، همایش یاد شده روز پنج شنبه ٢٣ آبان ماه ۹۸ با حضور الیاس حضرتی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، برات قبادیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمود محمود زاده معاون وزیر راه و شهرسازی، عیسی فرهادی سرتنگی فرماندار تهران و سایر مسئولان کشوری در مرکز همایش های صدا و سیمای تهران برگزار شد. 
در این همایش که با محوریت معرفی برندهای مسئولیت پذیری اجتماعی و خدمت رسانی به مردم انجام شد، شرکت فولاد خوزستان تنها شرکت فولادی کشور در میان برگزیدگان بود که توانست تندیس زرین را از آن خود کند و جمشید عادلی مقدم معاون منابع انسانی و امور اجتماعی این شرکت به نمایندگی از علی محمدی مدیرعامل این تندیس را دریافت نمود.
الیاس حضرتی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی را در توسعه اقتصادی کشور موثر دانست و افزود: دستگاه‌های دولتی در تسهیل شرایط و ایجاد زمینه‌های تولید واحدهای صنعتی، کشاورزی و اقتصادی باید حداکثر توان خود را به کار گیرند. 
عیسی فرهادی سرتنگی فرماندار تهران دیگر سخنران این ‌همایش اظهار داشت: فعالیت واحدهای تولیدی و اقتصادی از مصادیق واقعی جهاد است.
در پایان این همایش که با رویکرد برندهای مسئولیت پذیری اجتماعی و موثر در رونق تولید برگزار شد، از کتیبه نام و نشان‌های ماندگار صنعت و اقتصاد کشور رونمایی شد.
گفتنی است، شرکت فولاد خوزستان در سال های اخیر در حوزه ی مسئولیت پذیری اجتماعی فعالیت های گسترده ای انجام داده است‌، که شاخص ترین آن بهره برداری از ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان با اعتبار بیش از ۱۵۰۰ میلیارد ریال جهت رفاه علاقمندان به ورزش و کمک ۲۸۰ میلیارد ریالی به سیل زدگان و تامین کلیه اقلام مورد نیاز آنان در فروردین سال جاری بود.

همچنین فولاد خوزستان به منظور حمایت و شناسایی مناطق محروم، اقدام به تشکیل قرارگاه مرکزی محرومیت زدایی شهدای فولاد نمود، که تاکنون فعالیت های چشم‌ گیری انجام ‌داده است؛ پروژه احداث درمانگاه قلعه چنعان، پروژه احداث مرکز آموزش فنی و حرفه ای قلعه چنعان، اهدای بسته های حمایتی به خانواده های کم بضاعت، اعزام گروه های تخصصی پزشکی به مناطق محروم، تامین اقلام آموزشی و فرهنگی، برگزاری جشن ها و مراسمات مذهبی، توسعه چشم گیر فضای سبز و توجه ویژه به محیط زیست و حمایت همه جانبه از شرکت های مرتبط فولادی در استان، تنها بخشی از فعالیت های انجام شده ی این شرکت تا به امروز است.


35
354
45.
پ53
0724  

۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۸:۲۷
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۷۹۴
کد خبر : ۵۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید