اخبار

جشن بزرگ میلاد نور برگزار شد

جشن بزرگ میلاد نور  برگزار شد
به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) "جشن بزرگ میلاد نور" شامگاه چهارشنبه ۲۲ آبان ماه ۹۸ با حضور جمعی از کارکنان شرکت فولاد خوزستان به همراه خانواده آنان در تالار طوبی واقع در فرهنگسرای دویست دستگاه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، این مراسم با قرائت آیاتی از قرآن کریم بوسیله‌ ی محمد عبادی از کارکنان فولاد خوزستان آغاز شد.
در ادامه حجت الاسلام روح الله شریفی از مشاوران خانواده که برای سخنرانی به این مراسم دعوت شده بود، اظهار داشت: انسان ها در تربیت هفت نسل بعد از خود نقش دارند؛ لذا هیچ‌ گاه مقابل فرزندان با همسر خود بحث و جدل نکنید.
وی افزود: در روابط همسران، زن‌ها نباید سعی در تربیت شوهران خود نمایند، زیرا در روابط زناشویی تاثیر منفی می‌گذارد. یکی از تکنیک‌ های همسر داری برای خانم‌ ها این است که زن‌ها به مادر شوهر خود ابراز علاقه نموده و از وی تعریف نمایند.
حجت الاسلام شریفی خطاب به مردان تاکید داشت: خانم ها دوست ندارند با دیگران مقایسه شوند؛ خانم‌ ها دوست دارند، از آن‌ها تعریف شده و به آن‌ها ابراز علاقه کلامی شود.
مدیحه سرایی و مولودی خوانی سبزعلی از مداحان استانی از دیگر بخش های این جشن بود.
این گزارش حاکی است، در این مراسم که با اجرای دانیال زارعی مجری توانمند صدا و سیمای استان خوزستان همراه بود، ترانه سرایی سعید سیاحی و امید محمودی شادی دو چندانی به میهمانان بخشیده و اجرای نمایش طنز گروه عرشیا پایان بخش این برنامه بود.

98

6844  6845

۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۲۱
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۷۳۲
کد خبر : ۵۲۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید