اخبار

اولین المپیاد فرهنگی ورزشی دبستان امام حسین (ع) برگزار شد

اولین المپیاد فرهنگی ورزشی دبستان امام حسین (ع) برگزار شد
اولین المپیاد فرهنگی ورزشی درون مدرسه‌ای دبستان امام حسین (ع) فولاد خوزستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی، نظرعلی کیانی مدیر مجتمع آموزشی امام حسین (ع) با اعلام این مطلب اظهار داشت: در راستای سیاست تعیین شده مجتمع امام حسین (ع) برای سال جدید تحصیلی که بر مبنای ارتقا کیفیت فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی و ورزشی با تکیه بر نقش اساسی شادی و ورزش در آموزش صحیح برنامه‌ریزی شده، این المپیاد را در اولویت برنامه‌های مجتمع قرار دادیم.

وی افزود: در آغاز بکار مجتمع، وسایل و تجهیزات ورزشی تکمیل و بروزرسانی شد و کادر آموزشی با بکارگیری از دبیران مجرب تکمیل شد؛ سپس جهت ارتقا هوش و دقت دانش‌آموزان بوسیله بازی‌هایی که بر اساس هماهنگی اعصاب و عضلات برنامه‌ریزی شده‌اند، طرح «حیاط پویا» جهت ساعت ورزش و زنگ‌های تفریح برنامه‌ریزی گردید.

کیانی در تشریح طرح حیاط پویا گفت: این طرح با هدف ایجاد تحرک، شادی، تقویت تمرکز ذهنی دانش‌آموزان برنامه ریزی شد و با برگزاری ده‌ها کارگاه متنوع بازی و نقاشی، زنگ‌های ورزش و تفریح دانش‌آموزان را به اوقات مفرحی تبدیل می‌کند.

وی در ادامه افزود: در همین راستا مدیریت مجتمع با پیشنهاد دو تن از مربیان ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی به نام‌های مصطفی مرادی و امین اهل شاخه جهت برگزاری المپیاد ورزشی درون دبستانی برای آشنایی دانش‌آموزان با انواع ورزش‌ها موافقت نمود و امکانات لازم را جهت برپایی هر چه بهتر اولین المپیاد درون دبستانی مجتمع امام حسین (ع) در اختیار مربیان قرار داده و جهت تشویق دانش‌آموزان به نقاشی، نمایشگاه نقاشی دانش‌آموزان مجتمع در آن گنجانده شد و مجموعه این اقدامات یک فضای شاد برای آشنایی عمومی با انواع ورزش‌ها از فوتبال، والیبال و بسکتبال تا شطرنج و... بوجود آورده که امیدواریم مورد توجه دانش‌آموزان و اولیا قرار گیرد.

 در ادامه کیانی بیان داشت: جهت مشارکت فعال و دقت بازدیدکنندگان و تشویق دانش‌آموزان، در هنگام بازدید از نمایشگاه به هر فرد یک برگه نظرسنجی داده می‌شد که سه اثر برتر را در برگه اعلام نمایند و سپس با جمع‌آوری و شمارش آرا به نقاشی‌های برتر از نگاه بازدیدکنندگان جوایزی اهدا شد.

وی در پایان اظهار داشت: جا دارد از مدیریت عامل شرکت، مدیران مجتمع آموزشی، دبیران ورزش و همه دست اندرکاران برپایی این المپیاد تشکر ویژه نمایم که ما را در مسیر شادمانی آموزشی یاری داده و می‌دهند.

۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۴۵۴
کد خبر : ۵۲۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید