اخبار

پیام مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان به مناسبت روز ملی صادرات

پیام مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان به مناسبت روز ملی صادرات
بنام خداوند بخشنده و مهربان
در هیاهوی جنگ تمام عیار اقتصادی استکبار و تحریم های ناجوانمردانه ابرقدرت ها علیه ایران اسلامی ۲۹ مهرماه، روز میمونی است جهت نکوداشت و تقدیر از مجاهدان عرصه اقتصاد و  فرصت مغتنمی است برای تضارب افکار، احاطه بر چالش ها و اتخاذ تدابیر راهبردی برای نیل به توسعه اقتصادی کشور عزیزمان .
ضمن ارج نهادن به تلاش های مجدانه تمام کسانی که در عرصه صادرات اهتمام می ورزند و سهم جمهوری اسلامی ایران را در عرصه رقابت اقتصادی افزایش می دهند، «روز ملی صادرات» را باید فرصت ارزشمندی تلقی کرد که مباحث مربوط به صادرات بار دیگر مورد توجه مسئولان و دست اندکاران امر قرار گیرد.
وظیفه خود می دانم، فرا رسیدن «روز ملی صادرات» را به کلیه صنعت گران، فعالان و خادمان اقتصادی تبریک عرض نموده و از تلاش ستودنی مردان و زنانی که در سنگر جهاد اقتصادی، عزت و اقتدار ایران اسلامی را در اهم امور خویش قرار داده اند تقدیر و تشکر نمایم.
خاضعانه خدای عزوجل را شکر می گزارم که کریمانه الطاف بیکرانش را به مجموعه فولاد خوزستان عطا فرموده تا به عنوان شرکت پیشرو در میدان صادرات انجام وظیفه نماید.
امیدواریم سال آتی، وفق منویات رهبر معظم انقلاب، مطلعِ شکوفایی اقتصاد با بودجه ای مستقل از نفت و با محوریت توسعه صادرات باشد، ان شاءالله.
علی محمدی
مدیرعامل فولاد خوزستان
۲۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۰۸
تعداد بازدید : ۵۴۰
کد خبر : ۴۹۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید