اخبار

مشکل کمبود گندله کارخانه آهن اسفنجی شادگان برطرف می‌شود

مشکل کمبود گندله کارخانه آهن اسفنجی شادگان برطرف می‌شود
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، دکتر خداداد غریب پور معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل ایمیدرو، چهارشنبه سوم مهرماه ١٣٩٨ در بازدید از شرکت صنعت فولاد شادگان تاکید داشت: یکی از مسائلی که در این بازدید و جلسه مورد بررسی قرار خواهد گرفت، زمان‌بندی راه اندازی بخش فولادسازی این شرکت است.
این گزارش حاکیست، این بازدید با همراهی عباس نعیمی قائم مقام سازمان ایمیدرو، حسن یونسیان مدیرعامل شرکت ملی فولاد، امیرحسین نظری رییس سازمان صمت استان خوزستان، علی محمدی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان، رضا طاهری عضو هیات مدیره شرکت فولاد خوزستان، محمد طاهر احمدیان مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان و جمعی از مسئولان کشوری و استانی انجام شد.
محمد طاهر احمدیان مدیرعامل شرکت فولاد شادگان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت شرکت گفت: میزان تولید آهن اسفنجی در نیمه نخست امسال ۳۰۴ هزار تن است و در مدت مشابه سال گذشته ۶۰۲ هزار تن بود و این کاهش تولید ناشی از کمبود گندله و مواد اولیه می باشد.
در ادامه رییس هیات عامل ایمیدرو در جلسه‌ای با حضور مسئولان استان و شهرستان شادگان به بررسی مشکلات تامین مواد اولیه این کارخانه پرداخت و تاکید داشت: مشکل کمبود گندله کارخانه آهن اسفنجی شادگان برطرف خواهد شد.
در پایان این مراسم نیز، پروژه ماشین استکر و ریکلایمر (ماشین انباشت و برداشت) شرکت صنعت فولاد شادگان مورد بهره‌ برداری قرار گرفت. این ماشین برداشت گندله، سنگ آهن و آهک را انجام می دهد و با بهره برداری از آن برای ۹۱ تن اشتغال مستقیم ایجاد شد.

684
98
651

64  

۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۲۲
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۷۰۱
کد خبر : ۴۷۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید