اخبار

مدیرعامل فرارسیدن ایام شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفای ایشان را تسلیت گفت

مدیرعامل فرارسیدن ایام شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفای ایشان را تسلیت گفت
السَّلاَمُ عَلَیْکَ یَا أَبَاعَبْدِاللَّهِ، وَ عَلَى الْأَرْوَاحِ الَّتِی حَلَّتْ بِفِنَائِکَ، عَلَیْکَ مِنِّی سَلاَمُ اللَّهِ أَبَداً مَا بَقِیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهَارُ، وَ لاَ جَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنِّی لِزِیَارَتِکُمْ
السَّلاَمُ عَلَى الْحُسَیْن، وَ عَلَى عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْن، وَ عَلَى أَوْلاَدِ الْحُسَیْن، وَ عَلَى أَصْحَابِ الْحُسَیْن
ملت ایران، ملتی عاشق اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام است و این عشق با نام والای حسین علیهم السلام مزین شده است. صفحات تاریخ معاصر و صحنه‌ی امروز میهن اسلامی مملو و مشحون از آثار این عشق ولایی و تبعیت از رهبری این دلدادگی است. آثاری که حدود جغرافیایی را در نوردیده و از مرزها گذشته و سراسر جهان تشییع و اسلام و غیراسلام را فرا گرفته است.
واقعه عاشورا نماد عزت و رویداد بزرگ تاریخی است که امام حسین علیهم السلام و یاران با وفای ایشان آن را رقم زدند و این پیروزی نشانه ایستادگی و مقاومت در برابر بی عدالتی‌ها و ظلم و ستم است.
اینجانب فرا رسیدن ایام غم بار تاسوعا و عاشورا و شهادت مظلومانه سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به مسلمانان و شیفتگان آن حضرت تسلیت عرض می‌نمایم.
علی محمدی
مدیرعامل
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۲۱:۲۸
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳۰۲
کد خبر : ۴۵۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید