اخبار

دست یافتن به بالاترین رکورد تولید ماهیانه از آغاز تا کنون

دست یافتن به بالاترین رکورد تولید ماهیانه از آغاز تا کنون
شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد به بالاترین رکورد تولید ماهیانه از آغاز تاکنون دست یافت.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، محمدحسین مولوی‌زاده این مطلب را در نشست روز چهارشنبه سی‌ام مرداد ۹۸ با حضور علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و هیات همراه بیان کرد.
مولوی زاده افزود: کارخانه کنسانتره‌ سازی شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد با تلاش شبانه‌روزی کارکنان، در سالی که رهبر معظم انقلاب آن را سال «رونق تولید» نامگذاری کردند، توانست در مردادماه سال جاری با تولید ۲۲۲ هزار و ۸۶۰ تُن کنسانتره، رکورد تولید خود را بهبود ببخشد؛ این میزان نسبت به ظرفیت اسمی کارخانه بر اساس طراحی (۲۰۳ هزار و ۱۱۲ تن در ماه) ۱۰ درصد بیشتر می‌باشد، همچنین رکورد قبلی تولید این کارخانه مربوط به خرداد ماه ۹۸ و به میزان ۲۰۶ هزار و ۲۸۷ تُن بوده است.
وی افزود: رکورد تولید روزانه کارخانه نیز مربوط به ۳۰ بهمن ۹۷ بوده که در این روز به میزان ۹ هزار و ۸۲۵ تُن تولید شده که نسبت به ظرفیت اسمی آن (۷ هزار و ۸۱۲ تُن در روز) ۲۶ درصد بیشتر است.
مولوی زاده در ادامه با بیان فعالیت‌های صورت گرفته در این شرکت اظهار داشت: تبیین استراتژی حال و آینده شرکت، انجام مهندسی معکوس در ساخت بسیاری از قطعات تحریمی مورد نیاز کارخانه، تبیین برنامه کارشناسی شده جهت تداوم تولید کنسانتره، اصرار به اتمام و بهره برداری پیش از موعد کارخانه گندله‌سازی، تکمیل پروژه‌های باقی مانده پیش از موعد، انجام مطالعات کارشناسی شده جهت تامین مستمر آب مورد نیاز کارخانه از عمده ترین فعالیت‌های انجام شده در این شرکت است.
گفتنی است، منطقه سنگ آهن سنگان یکی از بزرگترین معادن فعال آهن در منطقه می باشد و بعنوان بزرگترین ناحیه صنعتی شرق کشور محسوب می‌شود که بخش عظیمی از مواد اولیه صنعت فولاد کشور را تامین می‌نماید و شرکت صنعتی معدنی توسعه فراگیر سناباد که عمده سهام آن متعلق به شرکت فولاد خوزستان می باشد در این منطقه قرار دارد.
۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۸:۰۲
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۴۱۷
کد خبر : ۴۴۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید