اخبار

امضای تفاهم نامه همکاری فولاد خوزستان با شرکت نفت و گاز سرو

امضای تفاهم نامه همکاری فولاد خوزستان با شرکت نفت و گاز سرو
تفاهم‌ نامه همکاری در حوزه توسعه نسل جدید کاتالیست‌های احیا مستقیم آهن، ۱۰ اردیبهشت ماه ۹۸ و در حاشیه همایش بین المللی استیل پرایس بین شرکت فولاد خوزستان و شرکت نفت و گاز سرو در محل هتل استقلال تهران امضا شد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، محمد کشانی با اعلام این مطلب گفت: صنعت فولاد کشور شاهد بومی‌سازی کاتالیست‌های احیا مستقیم آهن توسط متخصصین توانمند شرکت نفت و گاز بوده است، این دستاورد بزرگ مرهون نگاه ملی و عزم راسخ و حمایت‌های بی‌دریغ شرکت فولاد خوزستان و مدیران با درایت این مجموعه در طول دو دهه اخیر بوده است.
کشانی با اشاره به آغاز فصل دوم همکاری‌های مشترک فی مابین افزود: شرکت فولاد خوزستان و شرکت نفت و گاز سرو بر همکاری‌ های مشترک جهت توسعه دانش فنی تولید کاتالیست‌های احیا مستقیم آهن تاکید می‌نمایند. هر دو شرکت همکاری همه جانبه‌ای را در زمینه دانش فنی به منظور ارتقای سطح کیفی تکنولوژی بعمل خواهند آورد. 
وی افزود: شرکت نفت و گاز سرو با هدف تولید نسل جدید کاتالیست‌های احیا مستقیم آهن و نمونه‌های بهبود یافته و شرکت فولاد خوزستان نیز در رابطه با بارگذاری محصولات جدید در مقیاس نیمه صنعتی و صنعتی همکاری متقابل خواهند داشت. دو مجموعه سعی دارند در حوزه تست، آزمایش و پایش نتایج عملکرد کاتالیست ها همکاری متقابل و مستمر داشته باشند. همچنین حضور کارشناسان دو شرکت در حوزه‌های آموزشی توسط هر یک از طرفین رایگان خواهد بود.
گزارش خبرنگار ما حاکیست، این تفاهم‌نامه به منظور تعمق و تداوم روابط تخصصی و تجاری شرکت‌های شرکت فولاد خوزستان و نفت و گاز سرو به امضاء طرفین رسید.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۶:۱۹
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۸۹۹
کد خبر : ۳۸۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید