اخبار

خوزستان قلب همیشه تپنده ی جمهوری اسلامی باقی خواهند ماند

خوزستان قلب همیشه تپنده ی جمهوری اسلامی باقی خواهند ماند
محمد کشانی، مدیرعامل فولاد خوزستان شامگاه ۲۸ فروردین ماه ۹۸ در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی اظهار داشت: مردم خطه ی جنوب در مقابله با مشکلات بزرگ، ترجمانی زیبا از جاودانگی، صبر و استقامت اند و خوزستان قلب همیشه تپنده ی جمهوری اسلامی باقی خواهند ماند.
کشانی با اشاره به وقوع سیلاب اخیر و تلاش مردم استان در مقابله با این بحران، صبر و استقامت آنان را مثال زدنی توصیف کرد.
وی گفت: علیرغم خسارات هایی که سیلاب اخیر بوجود آورد، نکته قابل توجه همدلی، ایثار و از خود گذشتگی مردمی بود که به یاری یکدیگر شتافتند و برگ زرینی بر افتخارات پایتخت جنگ تحمیلی افزودند.
کشانی افزود: افتخار ما این است که با جان و دل به این مردم شریف خدمت کنیم و در وقوع چنین مشکلاتی در کنارشان باشیم.
مدیرعامل فولاد خوزستان اظهار داشت: تمام تجهیزات، امکانات، ماشین آلات و نیروی انسانی را برای امداد رسانی به مناطق سیل زده بسیج کرده ایم و تا آبادانی کامل مناطق خسارت دیده لحظه ای آرام نخواهیم نشست.
وی تاکید کرد: فولاد خوزستان در کنار تولید پایدار و اشتغالی زایی برای جوانان منطقه، سعی نموده در حوزه مسئولیت های اجتماعی نیز سازمان سرآمد باشد، امروز نیز بهترین تکلیف در این حوزه، خدمت صادقانه به مردم  سیل زده و خسارت دیده است.
کشانی در ادامه افزود: از بدو این حادثه با تشکیل ستاد بحران شرکت، اقدامات ضروری و موردنیاز شهروندان توسط یک تیم تخصصی، بررسی و شناسایی شد و در همین راستا بیش از هزار سرویس سرباره جهت احداث و استحکام سازی سیل بندها و جلوگیری از طغیان آب رودخانه به مناطق ارسال نمودیم.
وی تصریح نمود: در کنار تامین اقلام ضروری شهروندان نظیر پوشاک، چادر مسافرتی برای اسکان موقت، مواد شوینده و بهداشتی، آب آشامیدنی، میوه و ... موکب شهدای فولاد و مهمانسرای باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد را فعال نمودیم تا با طبخ غذای گرم به تعداد بیش از ده هزار عدد در روز به یاری شهروندان عزیز سیل زده بشتابیم و گوشه ای از فداکاری آنان را پاسخگو باشیم.
مدیرعامل فولاد خوزستان در پایان سخنان خود گفت: همانطور که از نام فولاد خوزستان پیداست، این مجموعه متعلق به تمام مردم استان می باشد و در امداد رسانی سعی نمودیم تمام شهرستان ها را تحت پوشش خدمات خود قرار دهیم و این اطمینان را به مردم شریف استان خوزستان می دهیم که تا رفع مشکلات بوجود آمده در کنارشان هستیم.

445

۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ۲۱:۳۵
تعداد بازدید : ۷۳۴
کد خبر : ۳۷۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید