اخبار

پیام مدیرعامل فولاد خوزستان به مناسبت آغاز سال نو

پیام مدیرعامل فولاد خوزستان به مناسبت آغاز سال نو

بسمه تعالی

 

همکاران عزیز

همانگونه که استحضار دارید، به فضل پروردگار و با همکاری و عزم راسخ شما در سال 1397 شرکت فولاد خوزستان با کسب تندیس زرین جایزه ملی تعالی سازمانی  بعنوان سرآمد کشور، موفقیت‌های زیادی را کسب نمود و این تنها با همت و جدیت تک تک همکاران ارجمند در گروه فولاد خوزستان و  میسر شد که جا دارد از این همراهی و همدلی صمیمانه سپاسگزاری کنم.

به یقین با همراهی و تلاش شما همکاران صمیمی و دلسوز، برای سال جدید نیز طرحی نو در انداخته و  با امید، همدلی، همسویی، پشتکار و احساس مسئولیت، به اهداف اصلی این شرکت دست خواهیم یافت و برگ زرین دیگری در کارنامه‌ی مجموعه خود ثبت خواهیم کرد.

آنچه مسلم است شرکت به پشتوانه‌ی نیروهای توانمند، متخصص و خلاق به اینجا رسیده است، لذا در سال 98 نیز باید امیدواری، آینده‌نگری، دقت و سرعت در انجام امور را سرلوحه کار خود قرار دهیم تا به عنوان یک مجموعه پیشتاز صنعت  فولاد در کشور عزیزمان همچنان مطرح و الگو باشیم.

در اینجا فرصت را مغتنم شمرده آغاز سال نو و بهار طبیعت را تبریک گفته، سالی سرشار از برکت، معنویت، سلامتی، سعادت، شادکامی و پیروزی، برای تمامی همکاران و خانواده محترم آنها از ایزد منان مسئلت دارم.

 

محمد کشانی

مدیرعامل

 

تبریک

 

۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ۲۱:۴۶
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۶۶۲
کد خبر : ۳۵۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید