اخبار

با دریافت تندیس زرین تعالی سازمانی؛ فولاد خوزستان سازمان سرآمد کشور شد

با دریافت تندیس زرین تعالی سازمانی؛ فولاد خوزستان سازمان سرآمد کشور شد
شرکت فولاد خوزستان با دریافت تندیس زرین از شانزدهمین همایش تعالی سازمانی، شرکت سرآمد کشور شد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، محمد کشانی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان تندیس زرین تعالی سازمانی را روز دوشنبه ۶ اسفند ۹۷ در آیین شانزدهمین همایش تعالی سازمانی از مسئولان برگزاری این مراسم دریافت کرد.
این گزارش حاکیست، همایش شانزدهمین تعالی سازمانی با حضور مدیران و مسئولین وزارت صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مدیران عامل بنگاه های پیشرو تعالی سازمانی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما در تهران برگزار شد. 
جایزه ملی تعالی سازمانی از سال ۱۳۸۲ در چارچوب برنامه های توسعه کشور و با هدف رقابت پذیری، ارتقا بهره وری و توسعه نظام های مدیریت در شرکت ها و سازمان ها از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت طی نظام نامه ای توسط وزیر محترم ابلاغ گردید.
با توجه به اینکه مهم ترین هدف اقتصادی کشور دستیابی به رشد اقتصادی از طریق توسعه تعالی سازمانی و ارتقا سطح بهره وری است، سازمان مدیریت صنعتی با اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی به دنبال کمک به اثبات شایستگی و قابلیت بنگاه ها و سازمان های فعال می باشد که این مهم با حضور ارزیابان و رصد تمامی موارد و جزئیات در شرکت ها و سازمان ها صورت می پذیرد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی در همایش یاد شده، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان از سوی مدیریت همایش و سازمان مدیریت صنعتی برای حضور در پنل تخصصی دعوت شد؛ وی ضمن تشریح روند رو به رشد این شرکت در مسیر تعالی، تجربیات ارزشمند فولاد خوزستان در سالهای اخیر را در اختیار سایر مدعوین قرار داد.
محمد کشانی با اشاره به اینکه استراتژی فولاد خوزستان بعنوان سازمان سرآمد کشور یک برنامه دراز مدت را شامل می شود، اظهار داشت: تولید فولاد خوزستان تا پایان سال از مرز ۳/۸ میلیون تُن گذر خواهد کرد و از این رقم، ۲/۲ میلیون تن به اقصی نقاط جهان صادر خواهد شد. در سال آینده نیز با حفظ این رقم تولید و با همت و تلاش کارکنان بدنبال تولید ورق های خاص هستیم و با تکمیل زنجیره ارزش خود و تملک فولاد اکسین خوزستان، در کنار محصولات شمش فولاد خام و ساختمانی، ورق های خاص موردنیاز صنعت نفت و صنایع دفاعی را تولید و همچنین در بازار صادراتی تنوع بیشتر محصول را شاهد خواهیم بود.
وی افزود: مجموعه فولاد خوزستان به واسطه برخورداری از منابع و قابلیت های ویژه ای نظیر سرمایه های انسانی متخصص و متعهد و توانایی تولید محصولات تخت و طویل و گونه های فولادی متنوع، دسترسی به آبهای آزاد، برخورداری از اسکله اختصاصی و صادرات محصولات با هدف توسعه و تکمیل زنجیره ارزش، توانسته علیرغم تمامی محدودیت های بین المللی و داخلی به روند پایدار تولید و حضور موفق در بازارهای هدف صادراتی دست یابد.
مدیرعامل فولاد خوزستان در پایان سخنان گفت: اینجانب به نوبه خود ضمن تشکر و قدردانی از تلاش و کوشش شبانه روزی همه همکارانم طی ۱۵ سال گذشته و تشکر ویژه از تمامی مدیران قبلی خصوصا آقای مهندس وردی نژاد که از سال ۸۳ تصمیم به حضور در این فرآیند تعالی سازمانی را اخذ نمودند، آقای مهندس نجم السادات که در مدت مسئولیت با جدیت از این حرکت سازمانی پشتیبانی کردند، آقای مهندس شریفی که با حمایت راهبری سازمان، زمینه ارتقاء سطح تعالی را رقم زدند و جناب مهندس مدرس خیابانی که با تمرکز بر عوامل موثر در موفقیت، چرخ عظیم تعالی سازمانی را که از سال ها قبل به گردش در آمده و با شتاب و جهتی مناسب در حرکت بوده، هدایت نمودند و اینک همه با هم مفتخریم به حضور در بالاترین سطح تعالی سازمانی کشور و خداوند منان را بابت اینهمه لطف و عنایت شاکریم.
در حاشیه این همایش مهران عباس زاده مدیر استراتژی و تعالی فولاد خوزستان در گفت و گو با خبرنگار ما بیان داشت: مجموعه فولاد خوزستان از سال ۱۳۸۳ بصورت تخصصی در زمره سازمان های تعالی محور قرار گرفته است و طی تلاش های شبانه روزی کارکنان خود توسط ارزیابان ویژه، مورد ارزیابی قرار گرفته و زمینه های قابل بهبود الگوی تعالی را بر اساس ۹ معیار کلیدی از جمله رهبری، استراتژی و ... شناسایی و ارائه نمود.
وی افزود: پروژه های بهبود در مسیر تعالی موجب شد تا شرکت فولاد چابک تر از گذشته در این مسیر گام بردارد و پس از شش سال متوالی کسب تندیس سیمین، اینک در سال ۹۷ مفتخر به دریافت تندیس زرین تعالی سازمانی در کشور شده است و این نشانگر همت و تلاش کلیه کارکنان در گروه فولاد خوزستان می باشد.
گزارش خبرنگار ما حاکیست، موفقیت شرکت فولاد خوزستان در شانزدهمین همایش تعالی سازمانی بازتاب گسترده ای در محافل و رسانه های جمعی کشور و صنعت بزرگ فولاد داشته است.

3  


۶ اسفند ۱۳۹۷ ۱۸:۵۴
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱,۲۷۸
کد خبر : ۳۵۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید