اخبار

ثبت رکوردهای جدید تولید و ارسال محصول در بهمن ماه ۹۷

ثبت رکوردهای جدید تولید و ارسال محصول در بهمن ماه ۹۷
محمد کشانی، مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان بیان کرد: کارکنان گروه فولاد خوزستان علیرغم سختی های پیش رو، با نگاه جهادی و انقلابی و تلاش شبانه روزی در راستای چشم انداز اهداف این مجموعه بزرگ صنعتی، مسیرهای موفقیت را یکی پس از دیگری طی نموده و یقینا تولید پایدار، توسعه و پیشرفت را به همراه دارد.
کشانی در ادامه افزود:  دستیابی به رکورد تولید ۳۳۸،۷۱۷ تن شمش فولاد و رکورد ۴۲۷،۹۰۴ تن ارسال محصول در بهمن ماه ۹۷ برگ زرینی دیگری بر افتخارات فولاد خوزستان است.
وی این دستاورد بزرگ را ثمره تلاش، همدلی و همراهی کلیه کارکنان دانست.
مدیرعامل فولاد خوزستان با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری نسبت به اشتغال جوانان گفت: در حال حاضر در فولاد خوزستان ۱۳ هزار تَن بصورت مستقیم و بیش از ۱۰۰ هزار تَن بصورت غیر مستقیم مشغول به کار و فعالیت هستند؛ همچنین دستیابی به صنایع بالادستی نظیر معدن و تلاش برای تکمیل زنجیره ارزش و بازگشت سهام شرکت فولاد اکسین به فولاد خوزستان، در آینده مسبب اشتغال بیشتر جوانان، افزایش تولید و توسعه منطقه را به دنبال خواهد داشت.
کشانی افزود: فولاد خوزستان در سال ۹۷ به ده درصد بالاتر از برنامه اصلاح شده برای صادرات دست خواهد یافت و تا پایان سال نیز به صادرات ۲/۲ میلیون تن خواهیم رسید.
مدیرعامل فولاد خوزستان در پایان گفت: علاوه بر رکورد تولید شمش فولاد و همچنین رکورد ارسال محصول در بهمن ماه ۹۷ فولاد خوزستان، در مجتمع صنعتی و معدنی توسعه ملی سنگان نیز که بخشی از سهام آن در تملک فولاد خوزستان قرار دارد، با همت و تلاش کارکنان در سی ام بهمن ماه ۹۷ به رکورد تولید ۹۸۲۵ تن کنسانتره با ضریب کمترین میزان مصرف آب رسیده ایم که این رکورد تولید، ۲۰۱۲ تن بالاتر از ظرفیت اسمی می باشد و امیدواریم با ادامه همین روند شاهد پیشرفت بیشتری در آینده باشیم.
۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۸:۴۸
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۵۴۵
کد خبر : ۳۴۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید