اخبار

پیام محمد کشانی: به مناسبت سیزدهمین یادواره شهدا، تجلیل از ایثارگران و گردهمایی بسیجیان

پیام محمد کشانی: به مناسبت سیزدهمین یادواره شهدا، تجلیل از ایثارگران و گردهمایی بسیجیان
 بسم الله الرحمن الرحیم

شهید نظر می‌کند به وجه الله

مقام شهدا را جز شاهدان حقیقت، کسی درک نخواهد کرد و حقیقت را چشمی غیر از دل، نمی‌تواند ببیند. آن که رتبه و جایگاه شهید را فهمید، پویایی را سرلوحه هستی خویش قرارداد و فریاد ممتد شهید در ثانیه ثانیه زمان جاری است؛ فریادی که ریشه در «هل من ناصر ینصرنی» سیدالشهدا (ع) دارد و امتداد آن، تا گسترده‌ترین میدان موعود ادامه‌دار خواهد بود. شهیدان که با ایثار، دست طاغوتیان را کوتاه و پای متجاوزان را قطع نموده‏ اند و معارف الهی و اصول ارزشی اسلام را از بوته‌ی فراموشی و ورطه‌ی عصیان آزاد کرده اند.
اکنون که آغاز چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی را جشن می‌گیریم،‌ مفتخریم که یاد و خاطره شهدای والامقام شرکت فولاد خوزستان را در این ایام فرخنده گرامی بداریم که همگی اسوه ایثار و شهادت و ماندگاران همیشه تاریخ بشریت هستند.
خدا را شاکرم که با عنایات خاص، طنین یادواره شهدا و گردهمایی بزرگ ایثارگران و بسیجیان در این شرکت به صدا درآمده و با لطف بیکرانش عطر ایثار و شهادت را در فضای معنوی صنعت و کار گسترده است.
شهیدان عشق را در عرصه دفاع از دین، مذهب، آب و خاک معنا کردند و وجود خود را عاشقانه و خالصانه تقدیم حق نمودند که ثمره این معامله برای کشور پایان‌ناپذیر و ستودنی است. آنها از جان خود گذشتند تا کشور پا برجا بماند و این خلوص و نیت الهی درسی است که از سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) آموخته بودند و به واسطه آن ماندگار شدند. 
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۵۵ تن شهید، ۱۵۲ تن جانباز، ۲۴ تن آزاده سرافراز، ۷۹۶ تن رزمنده اسلام و سپاس فراوان از خانواده آنان، ضمن ابراز خرسندی و توفیق تداوم این حرکت شایسته و ماندگار از خداوند استمرار راه این عزیزان و اجر و پاداش دست‌اندرکاران و متولیان برگزاری این یادواره مقدس را خواهانم.


۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۲۷
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۵۶۷
کد خبر : ۳۳۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید