اخبار

افتتاح «ورزشگاه فولاد خوزستان» با میزبانی از تیم ملی فوتبال ایران

افتتاح «ورزشگاه فولاد خوزستان» با میزبانی از تیم ملی فوتبال ایران
پیرو مذاکرات مدیرعامل باشگاه فولاد با مهندس تاج رئیس فدراسیون فوتبال، ورزشگاه «فولاد خوزستان» با میزبانی از تیم ملی فوتبال کشورمان افتتاح خواهد شد.
به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، ورزشگاه مجهز و اختصاصی «فولاد خوزستان» که با کوشش شرکت فولاد خوزستان در آستانه بهره‌برداری کامل قرار گرفته، در دیدار افتتاحیه میزبان شاگردان کارلوس کی روش خواهد بود

حبیب الله رضایی ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: خوشبختانه پروژه ورزشگاه ۳۰ هزار نفری فولاد به اتمام رسیده و با توجه به اهمیت بسیار بالای افتتاح از این ورزشگاه، برای برپایی یک مراسم افتتاحیه باشکوه و میزبانی از یک بازی بین المللی تلاش هایی صورت گرفته و برهمین اساس درخواست رسمی باشگاه جهت میزبانی یکی از بازی های تیم ملی فوتبال ایران به مسوولان فدراسیون فوتبال و هیات فوتبال ارائه شده است. 
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان همچنین افزود: قطعاً حضور تیم ملی در استان خوزستان با توجه به ظرفیت بالای فوتبالی این استان و جایگاه آن در ورزش کشور حرکتی بسیار زیبا و ماندگار خواهد بود و برای مجموعه فولاد نیز افتخار میزبانی از ملی پوشان کشورمان در مسیر جام ملت ها و همزمانی انجام این دیدار با افتتاحیه ورزشگاه بی همتای این باشگاه بسیار ارزشمند خواهد بود و انشالله مجموعه فولاد خوزستان در این مسیر تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا در کنار مردم فوتبال دوست خوزستان و اهواز میزبان بسیار خوبی برای تیم ملی باشد.      
رضایی همچنین در خصوص زمان احتمالی برگزاری این بازی اظهار داشت: زمان قطعی این بازی مشخص نشده است اما به احتمال زیاد در روزهای پایانی این ماه خواهد بود. قرار است که تیم ملی ۲۴ آبان با تیم ملی ترنیداد و توباگو بازی کند و بعد از آن یک دیدار تدارکاتی دیگر خواهد داشت و ما مکاتبات لازم را انجام داده ایم تا انشالله در صورت برگزاری این بازی تدارکاتی، برنامه افتتاح «فولاد خوزستان» را در حضور ملی پوشان و با مشارکت مسوولان بلندپایه در کلانشهر اهواز انجام دهیم.
گفتنی است؛ ورزشگاه سرپوشیده فولاد خوزستان با داشتن بسیاری از امکانات روز و کسب بالاترین رده کیفی ورزشگاه ها، در کنار کمپ بزرگ ورزشی فولاد خوزستان شامل چندین زمین چمن فوتبال، مجموعه سرپوشیده چمن مصنوعی، مجموعه استخرها، سالن های بدنسازی، اقامتگاه های مجهز جهت اسکان اعضای تیم ها و... در نیمه دوم سال با توجه به آب و هوای بسیار خوب خوزستان می تواند پذیرای تیم های مختلف فوتبال و همچنین میزبان تیم‌های ملی باشد


۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۳۴
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱,۶۷۵
کد خبر : ۳۰۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید