اخبار

در راستای تجدید میثاق با شهیدجمهور ایران انجام شد؛

حضور جمعی از کارکنان و بسیجیان فولاد خوزستان مراسم تشییع شهدای خدمت

حضور جمعی از کارکنان و بسیجیان فولاد خوزستان مراسم تشییع شهدای خدمت
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، جمعی از کارکنان و بسیجیان گروه فولاد خوزستان، در راستای تجدید میثاق و وداع با #شهید_جمهور ایران در مراسم تشییع پیکر شهید آیت الله رئیسی و همراهان ایشان شرکت نمودند.
مراسم یادشده با قرائت نماز به‌وسیله‌ی رهبر معظم انقلاب آغاز و از دانشگاه تهران تا میدان آزادی ادامه یافت. 
 
مهدی علیدادی فرمانده حوزه شهید بقایی گفت: حضور جمعی از کارکنان و بسیجیان شرکت با هدف تجدید میثاق با رئیس جمهور مردمی و محبوب ایران و به نشانه‌ی قدردانی از حضور شهید آیت الله رئیسی در شرکت فولاد خوزستان انجام شد. 
 
وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری اظهار داشت: حضور در این مراسم، مصداق بارز زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان و ارج نهادن به مقام والای آنان است. 
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم که بتوانیم با پیروی از شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهید آیت الله رئیسی و همراهانش، در راستای اعتلای ایران اسلامی گام برداریم. 
 
گفتنی است، شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی، ۱۸ اسفندماه سال گذشته با حضور در شرکت فولاد خوزستان، پروژه بزرگ زمزم ۳ این شرکت را افتتاح نمود. همچنین این شهید بزرگوار در مراسم افتتاح کارخانه زمزم ۳ فرمود: کارکنان شرکت فولاد خوزستان، فعل توانستن را با شعار ما توانستیم صرف نمودند.
 
۴ خرداد ۱۴۰۳ ۱۵:۰۶
تعداد بازدید : ۱,۶۷۷
کد خبر : ۲,۲۱۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید