اخبار

حجت‌الاسلام خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون

رفع محرومیت از سفارشات امام راحل بود

رفع محرومیت از سفارشات امام راحل بود
تاثیرگذاری شرکت فولاد خوزستان بر هیچ کس پوشیده نیست. بازسازی و تجهیز مسجد حضرت علی‌ابن ابی طالب (ع)، که امروز به مسجد محوری منطقه تبدیل شده است، از کارهای ماندگار این مجموعه است. ساخت درمانگاه تخصصی که بسیاری از نیازهای مردم منطقه را از مراجعه به مراکز درمانی دیگر مرتفع کرد، از دیگر فعالیت‌های شرکت فولاد خوزستان است. امروز هم افتخار داریم در کنار مسئولان استانی، جاده قلعه‌چنعان به کانتکس که تا پیش از این به واسطه‌ی مشکلات زیرساختی مصائب بسیاری را برای ساکنان و خودروهای عبوری ایجاد کرده بود، افتتاح کنیم.
وی در ادامه گفت: بدون‌ شک بعد از این، علاوه بر روان شدن عبور و مرور، شاهد کاهش چشم‌گیر حوادث رانندگی و تلفات جانی هستیم. فولاد خوزستان الگوی مناسبی برای دیگر شرکت‌های تولیدی استان در مسیر رفع محرومیت‌های منطقه است‌. انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی  مدون و مشارکت کارشناسان و بزرگان منطقه، دیگر شرکت‌ها به همراه فولاد خوزستان، نسبت به احصا مشکلات و نواقص منطقه اقدام کنند و با بهره‌گیری از خِرد جمعی، در صدد رفع محرومیت برآیند.
 
امام جمعه شهرستان کارون در پایان گفت: حضرت امام خمینی (ره) توجه ویژه به رفع محرومیت داشتند. همین نگاه در مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) ادامه‌دار است. امیدواریم سپاه و بسیج و فولاد خوزستان با تاسی از وصایای امام (ره) و پیروی از منویات رهبری، همیشه در میدان رفع محرومیت، توسعه و رونق منطقه حضور فعال داشته باشند. بزرگ ترین روستای کشور با جمعیت بیست هزار نفری قلعه چنعان است. این روستا در شهرستان کارون و‌ همجوار شرکت فولاد خوزستان واقع شده است. انتظار داریم با همکاری شرکت فولاد خوزستان از این مناطق رفع محرومیت شود.
۱۷ بهمن ۱۴۰۲ ۱۱:۰۱
تعداد بازدید : ۱۴۳
کد خبر : ۲,۱۷۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید