اخبار

با حضور گروه ممیزی شرکت پایش و ارزیابی انطباق ایران (TUV NORD سابق) رقم خورد؛

تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001:2015) و مدیریت کیفیت

تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001:2015) و مدیریت کیفیت
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، این دوره از ممیزی مراقبتی دوم نظام مدیریت کیفیت و استاندارد مدیریت شایستگی و توسعه کارکنان به مدت سه روز از تاریخ ۱۱ الی ۱۳ آذرماه ۱۴۰۲ با حضور گروه ممیزی شرکت پایش و ارزیابی انطباق ایران صورت پذیرفت.
در این دوره از ممیزی فرآیندهای مدیریتی، عملیاتی و  پشتیبانی  شرکت فولاد خوزستان از منظر الزامات این استاندارد مرجع بین المللی مورد ممیزی قرار گرفته و یافته‌های ارزشمندی در جلسه اختتامیه به‌وسیله‌ی ممیزان به تیم مدیریتی سازمان ارائه شد.
 
این جلسه به ریاست محمد نیکوکار قائم مقام مدیرعامل در حوزه بهره برداری و توسعه با حضور معاونان، مدیران و پاسخگویان ممیزی برگزار شد.
 
امیر موسوی زاده سرممیز این دوره از ممیزی، تکرار ارزیابی تامین کنندگان، بازنگری قراردادهای فروش، سرمایه گذاری در حوزه ایجاد و نگهداری مرکز داده در مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات، تسلط متولیان فرآیندها به فعالیت‌های مربوط به خود و فرهنگ استقبال از ممیزی‌ها و ارزیابی‌ها را از نقاط مثبت سازمان بر شمرد. 
 
وی همچنین پویایی سند استراتژیک فولاد خوزستان و استفاده از روش‌های نوین در تدوین آن و تعیین اهداف مطابق روش‌های روز دنیا را در کشور کم نظیر خواند. وی فعالیت‌های انجام شده در مدیریت آموزش و توسعه منابع انسانی را الگویی برای سایر سازمان‌ها دانست.
 
در ادامه محمد نیکوکار با تشکر از گروه ممیزی، برگزارکنندگان و پاسخگویان ممیزی اظهار داشت: کادر مدیریت ارشد سازمان با توجه به تمام جزئیات و جوانب با همکاری و همت بدنه کارشناسی، نسبت به پیگیری یافته‌های ممیزی اهتمام ورزیده و با جدیت این نکات قابل بهبود را به نقاط قوت سازمان تبدیل خواهد نمود.
 
در پایان محسن شیری بابادی مدیر استراتژی و تضمین کیفیت با تشکر از همه همکاران موثر در برنامه ریزی، اجرا و پاسخگویی این ممیزی، فرهنگ متعالی برگزاری رویدادهایی مانند ممیزی و ارزیابی را در سازمان برای تمامی کارکنان افتخار آمیز دانسته و افزود: استفاده از نظرات کارشناسی و تخصصی ممیزان همواره یکی از مبانی تعریف پروژه‌های بهبود در شرکت فولاد خوزستان می باشد.
 
گفتنی است، در پایان این دوره از ممیزی گواهینامه های نظام مدیریت کیفیت (ISO 9001:2015) و راهنمای مدیریت شایستگی و توسعه کارکنان (ISO10015:2019) به مدت یک سال تمدید شد.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ ۱۳:۴۸
تعداد بازدید : ۲۴۹
کد خبر : ۲,۱۴۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید