اخبار

معاون طرح و توسعه فولاد خوزستان در نشست خبری با اصحاب رسانه:

پروژه مگامدول آهن اسفنجی (زمزم ۳) در آستانه ی بهره برداری قرار گرفته است

پروژه مگامدول آهن اسفنجی (زمزم ۳) در آستانه ی بهره برداری قرار گرفته است
در حاشیه دومین روز نمایشگاه بین‌المللی متالورژی (ایران‌متافو) میثم شهنیانی معاون طرح و توسعه شرکت فولاد خوزستان در نشست خبری با اصحاب رسانه از پیشرفت ۹۸ درصدی پروژه مگامدول آهن اسفنجی (زمزم ٣) و جزئیات دیگر از پروژه‌های در دست اجرا سخن گفت.
شهنیانی با بیان این جمله که اولویت فولاد خوزستان بهره‌برداری از پروژه زمزم سه است، افزود: ریفورمر زمزم سه روشن شده و کوره احیای مگامدول آهن اسفنجی با ظرفیت اسمی ۱ میلیون و ۷۶۰ هزار تن شروع به کار کرده است.
 
وی در ادامه گفت: در سال‌های گذشته توسعه‌ به معنای واقعی متوقف بود ولی امروز شاهد هستیم، شرکت فولاد خوزستان با نگاه  توسعه‌محوری راهبرد خود را تعریف و اجرا می‌کند. 
 
وی گفت: پروژه کوره هفت، پروژه اسلب عریض و نیروگاه سیکل ترکیبی از دیگر پروژه‌های در حال اجرای شرکت فولاد خوزستان است. پروژه توری باد نیز یک پروژه زیست محیطی است که برای نخستین بار در کشور اجرا می‌شود. در حال حاضر پنج هزار نیروی توسعه در قالب پیمانکاران در پروژه‌های شرکت فولاد خوزستان در حال فعالیت هستند.
 
شهنیانی در پایان سخنان خود اظهار داشت: بهره برداری از پروژه های توسعه ای شرکت فولاد خوزستان، اشتغال پایدار، استمرار تولید و رسیدن به ظرفیت تولید در سند چشم انداز فولاد خوزستان را به همراه خواهد داشت.
۶ آذر ۱۴۰۲ ۰۹:۵۲
تعداد بازدید : ۵۴۷
کد خبر : ۲,۱۳۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید