اخبار

آزمون استخدامی شرکت صنعت فولاد شادگان در حال برگزاری شد

آزمون استخدامی شرکت صنعت فولاد شادگان در حال برگزاری شد
آزمون استخدامی شرکت صنعت فولاد شادگان با همکاری دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.
عباسعلی تقوی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خوزستان در بازدید از ستاد آزمون دانشگاه شهید چمران اهواز در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی اظهار داشت: شرکت صنعت فولاد شادگان به منظور تامین منابع انسانی متخصص از میان جوانان بومی استان و شهرستان شادگان اقدام به برگزاری آزمون استخدامی نمود. 
 
وی در ادامه گفت: در این آزمون بیش از شش‌ هزار و پانصد تَن در دو مقطع تحصیلی دیپلم ۹ رشته و کارشناسی ۲۰ رشته به صورت تخصصی و با همکاری دانشگاه شهید چمران اهواز در روزهای ششم و هفتم مهرماه ۱۴۰۲، شرکت می نمایند.
 
تقوی ویژگی بارز آزمون مجموعه فولاد خوزستان را بومی‌گزینی دانست و افزود: مدل‌های شایستگی فولاد خوزستان در برگزاری آزمون‌‌های استخدامی، منابع انسانی و تربیت نیروهای متخصص، سرآمد شرکت‌های فولادی و صنعتی کشور است. نیروهای پیمانکار مستمر و شرکت های تابعه نیز بر اساس تصمیم هیات مدیره صرفا از میان بومیان منطقه استخدام می شوند. 
 
گزارش خبرنگار ما حاکی است، فولاد خوزستان بیش از این در اسفندماه سال ۱۴۰۰، آزمون مشابهی برگزار کرده بود که از میان بیست و پنج هزار شرکت‌کننده بومی، پانصد تَن به استخدام فولاد خوزستان درآمدند.
 
گفتنی است،‌ معاون منابع انسانی و امور اجتماعی، محمود حسن پور مدیر بازرسی و نظارت و جمعی از مدیران معاونت منابع انسانی و امور اجتماعی و مسئولان فولاد خوزستان صبح پنج شنبه ۶ مهرماه ۱۴۰۲ با حضور در دانشگاه شهید چمران اهواز از چند حوزه برگزاری آزمون بازدید نمودند.
۹ مهر ۱۴۰۲ ۱۰:۰۲
تعداد بازدید : ۷۰۲
کد خبر : ۲,۰۸۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید