اخبار

دومین دوره همایش و نمایشگاه معدن‌کاری دیجیتال با حضور شرکت فولاد خوزستان آغاز به کار کرد

دومین دوره همایش و نمایشگاه معدن‌کاری دیجیتال با حضور شرکت فولاد خوزستان آغاز به کار کرد
به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی فولاد خوزستان، دومین دوره همایش و نمایشگاه معدن‌کاری دیجیتال امروز سه شنبه ۷ شهریورماه ۱۴۰۲ با حضور گروه فولاد خوزستان و جمعی از مدیران شرکت‌های فولادی و معدنی در سالن همایش هتل المپیک شروع به کار کرد.
در این نمایشگاه که توسط گروه رسانه ای دنیای اقتصاد برگزار می گردد، در راستای به کارگیری تکنولوژی‌های نوین صنایع معدنی، معرفی شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های پیشرو و با گردهم آمدن ارکان تاثیرگذار این حوزه از جمله شرکت‌های بزرگ معدنی، فولادی، شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، دانشگاه‌ها، سرمایه‌گذاران و نخبگان داخلی و بین‌المللی، انقلاب صنعتی نسل چهارم در این حوزه مورد بررسی تخصصی قرار خواهد گرفت. همچنین در این رویداد آخرین تحولات روز دنیا در حوزه هوشمندسازی معادن مورد مطالعه قرار می‌گیرد و امید است با بحث و تبادل نظر تخصصی کارشناسان، نیازهای این حوزه شناسایی و راهکارهای کارآمدی مطرح ‌شود.
 
گزارش خبرنگار ما حاکی است، به همراه مدیران شرکت فولاد خوزستان، مدیران عامل و نمایندگان شرکت های تابعه گروه توسعه فراگیر فولاد خوزستان، توسعه معادن فولاد خوزستان و سیمیدکو در همایش مذکور که به مدت سه روز از ۷ الی ۹ شهریورماه ۱۴۰۲ در سالن همایش های هتل المپیک تهران برگزار می شود، حضور خواهند داشت.
۸ شهریور ۱۴۰۲ ۱۰:۴۲
تعداد بازدید : ۳۲۳
کد خبر : ۲,۰۵۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید