اخبار

کسب مقام اول و سوم مسابقات ملی مهارت توسط کارگران ماهر شرکت فولاد خوزستان

کسب مقام اول و سوم مسابقات ملی مهارت توسط کارگران ماهر شرکت فولاد خوزستان
به همت معاونت منابع انسانی و امور اجتماعی، ضمن شناسایی استعدادها و پتانسیل های مهارتی شرکت، تیمی متخصص و توانمند به دومین دوره مسابقات ملی مهارت کارکنان اعزام گردید.
این مسابقات با حضور بیش از ۱۹۳ نفر از ۵۳ شرکت و بنگاه اقتصادی از سراسر کشور در سه گروه مهارتی (ماشینکاری صنعتی - جوشکاری - مهندسی) شامل ۱۰ رشته از ۱۷ لغایت ۲۰ مردادماه ۱۴۰۲ به مدت سه روز در مرکز ملی تربیت مربی و پژوهش‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در استان البرز برگزار شد.
 
کارگران ماهر شرکت فولاد خوزستان و یاوران فولاد جنوب در سه گروه ماشینکاری صنعتی، طراحی مهندسی و جوشکاری برای اولین بار به سرپرستی حمید تمیمی در مسابقات مهارت کارگران ایران حضور داشتند که در مجموع دو مدال (یک  مدال طلا، یک مدال  برنز) را به خود اختصاص دادند.
 
سید مهدی موسوی از شرکت یاوران فولاد جنوب در رشته تراشکاری CNC مدال طلا و صادق جلیلی در طراحی قطعات صنعتی به کمک نرم افزار solid works مدال برنز را با شایستگی از آن خود نمودند. 
 
سید سمیع موسوی مدیریت آموزش و توسعه منابع انسانی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی اظهار داشت: برگزاری مسابقات مهارت، میان شاغلین کارخانجات و بنگاه های اقتصادی در رشته های مختلف تخصصی و حرفه ای، ضمن ایجاد نشاط در جامعه کارگری، مزایای دیگری از جمله افزایش بهره‌وری، گسترش خلاقیت و نوآوری، کسب و انتقال تجربه و آشنایی با استاندارد های جدید مهارت و شناسایی و کشف استعدادهای برتر و نخبگان مهارتی را به همراه داشت. 
 
موسوی افزود: از آنجایی که تیم مهارتی فولاد خوزستان برای اولین دوره و جهت آشنایی و کسب تجربه در مسابقات مهارت کارگران ایران حضور داشتند عملکرد آنان قابل تقدیر است و ان شاءالله در سال آینده مدیریت آموزش و توسعه منابع انسانی ضمن برگزاری آزمون های مهارتی داخلی و شناسایی استعدادهای مهارتی و گذراندن مراحل آماده سازی، نفرات برتر را به این مسابقات اعزام می کند که با یاری خداوند و تلاش همکاران، کارگران ماهر فولادی موفق به کسب مقام و افتخار آفرینی خواهند شد.
۲۶ اَمرداد ۱۴۰۲ ۱۷:۳۹
تعداد بازدید : ۴۰۳
کد خبر : ۲,۰۵۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید