اخبار

وقتی گرما و سرما تسلیم اراده‌ی فولادین می‌شود؛

رکورد آماده‌سازی و ارسال محصول فولاد خوزستان در دوازده ماه متوالی شکسته شد

رکورد آماده‌سازی و ارسال محصول فولاد خوزستان در دوازده ماه متوالی شکسته شد
به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی فولاد خوزستان و به نقل از مهدی شریف‌شاذیله مدیر بخش فولاد‌سازی، کارکنان شیفت C، قسمت ارسال محصول توانستند با تکیه بر کار گروهی و غلبه بر گرما و سرما، رکورد دوازده‌ماهه آماده‌سازی و ارسال محصول شمش را ارتقا دهند.
حمل محصولات، چیدمان، بارگیری، آمارگیری، دپو، شمارش، جابجایی، شماره‌گذاری، رنگ آمیزی، نشانه‌گذاری محصولات طبق سفارش مشتری و در نهایت صادرات داخلی و خارجی مواردی هستند که در قسمت ارسال و محصول انجام می‌شود و ممکن است به طور متناوب در هر نوبت‌ کاری، یک یا چند مورد نسبت به ماه قبلی، ارتقا پیدا کند، اما عملکرد خیره‌کننده‌ی نوبت‌کاری C به حدی بود که رکوردها در دوازده ماه‌ سال ۱۴۰۱، به صورت مداوم شکسته شدند. این رکوردشکنی در نوع خود بی‌نظیر است.
 
مدیر بخش فولادسازی از حساسیت ویژه‌ی قسمت ارسال محصول گفت و افزود: پایان‌بخش خط تولید شمش این قسمت است. جایی که شمش‌های تولیدی پس از دسته‌بندی، برای صادرات و یا استفاده شرکت‌های نوردی، آماده‌ و ارسال می‌شود. کوچک‌ترین خطا در نحوه‌ی بارگیری و آماده‌سازی می‌تواند در معیوب شدن محصول نهایی تاثیرگذار باشد، از همین‌رو، دقت، هوشیاری، تمرکز شاخص‌های کاری این قسمت به شمار می‌آیند. بدون شک،  تکمیل چرخه‌ی تولید از معدن، حمل مواد، گندله‌سازی، احیا، کوره، ریخته‌گری،پشتیبانی و نت تا ارسال محصول در کنار واحدهای پشتیبانی، حاصل تلاش کارکنان فولاد خوزستان است و در  موفقیت به دست آمده همه‌ی واحدها سهیم هستند.
 
گفتنی است، واحد ارسال محصول بخشی از سایت فولادسازی است که پس از واحد ریخته‌گری مسئولیت حفظ و آماده‌سازی محصول نهایی را در شرایط مختلف آب و هوایی و بدون وقفه بر عهده دارد.
۲۱ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۰۸
تعداد بازدید : ۴۵۳
کد خبر : ۲,۰۰۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید