اخبار

افتخاری دیگر از جنس تلاش و پشتکار در شرکت فولاد خوزستان؛

رکورد سالیانه تعمیرات اساسی واگن در شرکت لکوموتیو ریل اروند شکسته شد

رکورد سالیانه تعمیرات اساسی واگن در شرکت لکوموتیو ریل اروند شکسته شد
ایمان عیدی مدیرعامل شرکت لکوموتیو ریل اروند در گفتگو با خبرنگار روابط‌عمومی فولاد خوزستان ضمن اعلام این خبر افزود:  به همت کارکنان این شرکت، رکورد سالیانه تعمیرات اساسی واگن به ۶۱۲ دستگاه رسید. رکورد پیشین در سال ۱۴۰۰ به تعداد ۵۵۲ دستگاه بود. برنامه‌ریزی منظم، پایش عملکرد در بازه‌ی زمان بندی روزانه، هفتگی و ماهیانه، انسجام در کار گروهی و تلاش مستمر و ایجاد همدلی، مواردی بودند که دستیابی به این موفقیت را ممکن ساختند. کارکنان شرکت لکوموتیو ریل اروند با تکیه بر توان داخل و بهره‌گیری از دانش فنی و تخصصی، علاوه بر انجام تعمیرات جاری، ویژه و اساسی نیز خدمات جانبی واگن‌ها را انجام داده اند.

عیدی اشاره‌ای هم به روند بومی‌سازی در این شرکت  داشت و افزود: برای اولین بار در استان خوزستان در سال ۱۴۰۱ ساخت درب واگن لبه‌کوتاه، اخذ مجوز تعمیرات اساسی بولستر واگن به عنوان قطعه مهم، وارداتی و استراتژیک را به عنوان تنها شرکت دارای مجوز در استان انجام دادیم. حاصل این خدمات نیز، صرفه‌جویی ریالی، کاهش زمان تعمیرات واگن، عدم برون سپاری واگن‌ها به خارج از استان و ذخیره سود حاصل از این تعمیرات در مجموعه گروه فولاد خوزستان را به دنبال خواهد داشت.

مدیرعامل لکوموتیو ریل اروند در پایان ضمن تبریک این موفقیت به کارکنان مجموعه فولاد خوزستان، گفت: دستیابی به این موفقیت حاصل حمایت‌های بی‌دریغ مدیرعامل و هیات مدیره فولاد خوزستان، مدیریت و کارکنان شرکت چند وجهی فولاد لجستیک ، هیات مدیره شرکت لکوموتیو ریل اروند، بخش خدمات صنعتی و سایر همکاران در گروه فولاد خوزستان و تلاش جهادگونه‌ی کارکنان شرکت لکوموتیو ریل اروند است.

گفتنی است؛ پیش از این در تیرماه سال جاری رکورد تعمیرات اساسی ماهیانه واگن در شرکت لکوموتیو ریل اروند با تعمیر اساسی ۷۸ دستگاه ارتقا یافته بود.

۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ۱۹:۵۲
تعداد بازدید : ۲۲۵
کد خبر : ۱,۹۴۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید