اخبار

همزمان با ایام فاطمیه انجام شد؛

دیدار مدیرعامل فولاد خوزستان با خانواده معظم شهدا

دیدار مدیرعامل فولاد خوزستان با خانواده معظم شهدا

امین ابراهیمی مدیرعامل با همراهی حجت الاسلام موسی بهاالدینی سرپرست امور ایثارگران و جمعی از مسئولان شرکت فولاد خوزستان با خانواده شهیدان حبیب پاک‌نژاد و عبدالله ابراهیمی دیدار نمودند.

امین ابراهیمی مدیرعامل با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) گفت: اگر امروز آرامش و تولیدی در فولاد خوزستان وجود دارد، به برکت خون شهیدان و ایثار و تلاش همسران شهدا است. رسیدگی به خانواده شهدا، وظیفه مسئولان و برکت زندگی کاری آنان است.

وی افزود: در آزمون استخدامی و ارتقای شغلی گذشته شرکت، با در نظر گرفتن شایسته سالاری، ۳۲ درصد از پذیرفته‌شدگان از خانواده معظم شهدا و ایثارگران بوده‌اند.

حجت الاسلام موسی بهاالدینی مسئول امور ایثارگران گفت: همان‌گونه که امامزادگان پیامبران عشقند، بنابر فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله)، شهیدان امامزادگان عشقند. صبر و استقامت خانواده شهدا ستودنی است.

هادی پاک نژاد فرزند شهید حبیب پاک‌نژاد در این دیدار گفت: در زمان شهادت پدر، ۴ ساله بودم؛ از شهید ۶ فرزند به‌یادگار مانده است. وی از توجه مدیرعامل فولاد خوزستان به خانواده شهدا تشکر نمود.

نبی ابراهیمی فرزند شهید عبداله ابراهیمی گفت: در هنگام بمباران سوسنگرد ۱۱ تن از اعضای خانواده خود را از دست دادیم و با سختی و مشقت فراوان سال های کودکی، نوجوانی و جوانی را سپری نمودیم. سعی مان همیشه این است که پیرو خط شهدا باشیم.

گفتنی است، این دیدار، شامگاه ۲۹ آذرماه ۱۴۰۱ در منزل خانواده شهدای یاد شده انجام شد.


۱ دی ۱۴۰۱ ۱۶:۵۳
تعداد بازدید : ۲۷۰
کد خبر : ۱,۸۸۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید