اخبار

به مناسبت گرامیداشت روز حمل و نقل انجام شد؛

دیدار معاون منابع انسانی و امور اجتماعی با کارکنان واحدهای حمل و نقل سبک و سنگین

دیدار معاون منابع انسانی و امور اجتماعی با کارکنان واحدهای حمل و نقل سبک و سنگین
 
عباسعلی تقوی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی به مناسبت گرامیداشت روز حمل و نقل به همراه کاوه طالبی مدیر خدمات و امور اجتماعی با کارکنان واحد نظارت حمل و نقل سبک و سنگین دیدار نمود.
 
تقوی با اشاره به اهمیت حمل و نقل در چرخه اقتصادی کشور گفت: اگر جاده ها را شریان‌های کشور بدانیم، حمل و نقل در جایگاه خون قرار دارد. اگر روزی حمل و نقل دچار مشکل شود، از رسیدن مواد اولیه و ارسال محصول شرکت تا ایاب و ذهاب کارکنان شرکت‌ها دچار مشکل می شود.
 
وی افزود: تلاش و زحمت کارکنان حمل و نقل نیاز است در راستای توسعه و پیشرفت اهداف این شرکت باشد.
 
تقوی گفت: زحمات رانندگان در راستای ایاب و ذهاب کارکنان از نقاط مختلف شرکت، قابل تقدیر است. همچنین رعایت نکات اخلاقی از سوی رانندگان و کارکنان در زمان ایاب و ذهاب بسیار حائز اهمیت است.
 
وی از تلاش واحدهای ساختمانی، خدمات، محیط زیست و شرکت ایده پردازان صنعت فولاد، بابت تعمیر و بازسازی جایگاه سوخت رسانی شرکت، تقدیر نمود.
 
تقوی اظهار داشت: خوشبختانه در سلسله زنجیره خط تولید فولاد خوزستان، تمامی واحد‌ها با قدرت به کار خود ادامه می‌دهند و این همبستگی تولید پایدار را به همراه دارد.
 
این گزارش حاکی است، در این دیدار کارکنان واحدهای یادشده با ابراز خرسندی از حضور معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت در واحدهای مربوطه، مشکلات و خواسته‌های خود را بازگو نمودند.
 
گفتنی است، بازدیدهای یاد شده روز شنبه ۲۶ آذرماه ۱۴۰۱ در واحدهای حمل و نقل سبک و سنگین انجام شد.
۲۸ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۰۷
تعداد بازدید : ۲۳۱
کد خبر : ۱,۸۸۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید