اخبار

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس؛

ثمره‌ی خون شهدا در گردش بی‌وقفه‌ی چرخ صنعت نمود دارد

ثمره‌ی خون شهدا در گردش بی‌وقفه‌ی چرخ صنعت نمود دارد
 مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس؛
 ثمره‌ی خون شهدا در گردش بی‌وقفه‌ی چرخ صنعت نمود دارد
 
 
خانواده شهدای جنگ تحمیلی و مدافعان حرم و امنیت از روند تولید فولاد خوزستان بازدید کردند.
 
به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی فولاد خوزستان، جمعی از خانواده‌های شهدای جنگ تحمیلی و مدافعان حرم و امنیت کشور ۳ آبان ماه ۱۴۰۱ با حضور در شرکت فولاد خوزستان از روند تولید بازدید کردند.
 
در این بازدید سردار عبدالرضا مرادحاجتی مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ضمن تبریک انتخاب فولاد خوزستان به عنوان صادرکننده‌ نمونه کشور اظهار داشت: خوزستان سرزمینی پهناور است که هر قدم آن بویی از ایثار و شهادت دارد و هر محله و کوچه آن نشانی از شهید و شهادت را در دل خود جا داده است. آسایش، آرامش، تولید پایدار و مستمر امروز، مرهون مجاهدت و رشادت دلاورانی است که دست از دنیا کشیدند و جانشان را در راه حفظ اقتدار میهن نثار کردند.
 
وی در ادامه گفت: شرکت فولاد خوزستان قطب تولید و اقتصاد کشور است. افتخارآفرینی این مجموعه عظیم صنعتی فقط در محور تولید و اشتغال‌زایی خلاصه نمی‌شود. فعالیت‌های ماندگار در عرصه‌ی مسئولیت‌های اجتماعی، ورزش قهرمانی و عام‌المنفعه همواره برای استان و کشور زبان‌زد است. حضور خانواده‌های شهدا و مشاهده تلاش جهادگونه‌ی کارکنان پیام روشنی به همراه دارد. ثمره‌ی خون شهدا در گردش بی‌وقفه‌ی چرخ صنعت نمود دارد. 
 
در ادامه امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان با بیان اینکه عزت امروز کشور مرهون ایثار و مجاهدت ‏شهدا و ایثارگران است، افزود: صبر، فداکاری، ایثار و از خودگذشتگی ویژگی‌ خانواده‌ی شهدا هستند‎. حضور فرزندان شهدا در روند تولید افتخاریست که نصیب فولاد خوزستان شده است. توسعه و پیشرفت کشور، عزت و اقتدار نظام در سایه جانفشانی‌های شهدا است.
 
مدیرعامل فولاد خوزستان در ادامه گفت: دفاع از کیان وطن همچنان ادامه دارد. در جنگ هشت ساله دفاع از مرز و بوم بود. شهدای مدافع حرم برای دفاع از حریم اسلام در مسیر حق پای گذاشتند. شهدای مدافع امنیت نیز از اقتدار کشور در مقابل دشمنان داخلی دفاع کردند. جنگ اقتصادی همچنان ادامه دارد. خط مقدم‌ جبهه، خط تولید است. با توکل بر خداوند و تأسی از شهدا، به مانند سربازی سرافراز، با جان و دل از امنیت و اقتدار کشور دفاع می‌کنیم.
 
پایان‌بخش بازدید با حضور در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان همراه شد.
۴ آبان ۱۴۰۱ ۱۳:۱۳
تعداد بازدید : ۳۱۳
کد خبر : ۱,۸۳۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید