اخبار

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان:

نقش فولاد خوزستان در تولید، اشتغال زایی، ارزآوری و مسئولیت های اجتماعی قابل تقدیر است

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان، نقش فولاد خوزستان را در تولید پایدار، اشتغال زایی، ارزآوری و مسئولیت های اجتماعی قابل تقدیر دانست.
نقش فولاد خوزستان در تولید، اشتغال زایی، ارزآوری و مسئولیت های اجتماعی قابل تقدیر است
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، نشست سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان با مدیرعامل و جمعی از مسئولان شرکت فولاد خوزستان ۱۵ شهریورماه ۱۴۰۱ در مهمانسرای نور مجتمع دویست دستگاه برگزار شد.
 
سردار شاهوارپور در این جلسه اظهار داشت: هدف از حضور در این جلسه قدردانی از نقش کارکنان و مدیران فولاد خوزستان در تولید پایدار، اشتغال زایی، ارزآوری و مسئولیت های اجتماعی است. 
 
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) گفت: بازگرداندن شرکت به چرخه تولید بعد از حمله سایبری دشمنان در مدت کوتاه، بسیار افتخار‌ آمیز بود. 
 
وی اظهار داشت: شرکت فولاد خوزستان مجموعه ای پویا است و تهاجمات سایبری و جوسازی ها ناشی از حرکت در مسیر صحیح است و باید با قدرت این مسیر پیموده شود. 
هر حرکتی در جهت تضعیف این شرکت مهم و به چالش کشیدن آن چه در فضای حقیقی و‌ چه در فضای مجازی همنوایی با دشمن است. 
در واقع فعالیت موثر شرکت فولاد خوزستان موجب یاس دشمنان کشور در جنگ اقتصادی شده است. 
 
شاهوارپور در پایان سخنان خود اظهار داشت: تلاش در جهت افزایش تعلق سازمانی در کنار تولید پایدار، اشتغال زایی و تکمیل چرخه تولید در استان خوزستان یک امر ضروری است.
 
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در این جلسه اظهار داشت: هدف اصلی مجموعه حفظ تولید پایدار، اشتغال زایی، تمرکز بر طرح های توسعه و ایجاد ظرفیت برای رشد تولید، توجه به منابع انسانی و ایفای مسئولیت های اجتماعی است.
 
ابراهیمی گفت: علیرغم محدودیت های برق و گاز در سال گذشته و سال جاری، شرکت فولاد خوزستان همواره با درایت مدیران و کارکنان خود سعی نموده، تولید متوقف نشود. شایام ذکر است در این بین مقداری از هدف گذاری برای تولید را از دست دادیم.
 
وی افزود: طرح توسعه ای بزرگی با سرمایه گذاری بالا کلنگ زنی و در حال انجام است که می توان به پروژه خط ریخته گری اسلب عریض، نیروگاه ۵۲۰ مگاواتی برق، کارخانه اکسیژن ۴ اشاره نموده که با راه اندازی این پروژه ها در کنار تداوم و رشد تولید شاهد اشتغال زایی جوانان استان خواهیم بود.
 
 
مدیرعامل فولاد خوزستان تاکید داشت: حفظ و ارتقای منابع انسانی و تکریم بازنشستگان از اولویت های ما به شمار می رود و امیدواریم در این خصوص اقدامات موثری همچون گذشته انجام داده و شاهد رضایتمندی کارکنان تلاشگر و بازنشستگان گرامی باشیم.

 
در ادامه این دیدار دکتر علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی با بیان اینکه حضور سردار شاهوارپور بعنوان سردار پرافتخار دفاع مقدس در کنار سرداران تولید، نشان دهنده وجود جنگ تمام عیار اقتصادی و اهتمام نظام در دفاع از تولیدگران است؛گزارش کوتاهی از فعالیت های شرکت فولاد خوزستان در موضوع مسئولیت های اجتماعی بیان کرد. اجرای پروژه های زیست محیطی به ارزش ۱۴۰۰ میلیارد تومان، ایجاد فضای سبز ۵ برابر الزامات زیست محیطی، اجرای دو پروژه تصفیه فاضلاب شرق اهواز و شرکت فولاد شادگان برای تامین آب مورد نیاز شرکت به ارزش ۶۰۰ میلیارد تومان، محرومیت زدایی،‌ مقابله با کرونا و ... بخش هایی از این گزارش بود.
۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ۱۸:۰۴
تعداد بازدید : ۴۵۱
کد خبر : ۱,۸۱۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید