اخبار

در مراسمی با حضور فرمانده سپاه حضرت ولی‌ عصر (عج) خوزستان انجام شد؛

تقدیر از معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خوزستان

با حضور فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج)، از عباسعلی تقوی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت فولاد خوزستان به عنوان مدیر جهادی تقدیر شد
تقدیر از معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خوزستان
به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی، ۲۵ تیرماه در مراسمی با حضور سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان و جمعی از فرماندهان نواحی و حوزه‌های بسیج استان، از عباسعلی تقوی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خوزستان به عنوان مدیر جهادی تقدیر شد.
 
سردار شاهوارپور از فعالیت  بسیجیان در قالب گروه‌های جهادی در مناطق محروم گفت و افزود: چند سالی است که بسیجیان با حضور در روستاها و مناطق حاشیه شهرها، در تخصص‌ مختلف در حال خدمت‌رسانی هستند. این اقدامات تاثیرات به سزایی در حل مشکلات و رفع محرومیت‌ها داشته است.
 
وی افزود: جهادگران بخشی از این اقدامات را در حوزه عمرانی، درمانی، فرهنگی و دیگر بخش‌های مختلف انجام می‌دهند؛ البته امید است که نوجوانان و جوانان در این حوزه ها حضور فعال داشته باشند، تا با فرهنگ جهادی آشنا شوند.  حضور موثر شرکت‌های بزرگ نظیر فولاد خوزستان در کنار گروه‌های جهادی قوت قلبی برای بسیجیان جهادگر است. 
 
در پایان مراسم از خدمات‌ شرکت فولاد خوزستان در یاری رساندن به مناطق کم‌برخودار قدردانی شد و با اهدای لوح از عباسعلی تقوی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خوزستان به عنوان مدیر جهادی تقدیر شد.
۲۷ تیر ۱۴۰۱ ۰۹:۵۲
تعداد بازدید : ۶۰۷
کد خبر : ۱,۷۴۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید